Meniu
Prenumerata

penktadienis, rugsėjo 18 d.
Verslas
Pagrindinė Lietuvos verslo kliūtis – darbuotojų trūkumas
Verslas Lietuvoje galėtų augti kur kas sparčiau, jei pakaktų darbuotojų, pirmadienį pristatytoje apžvalgoje pastebi agentūra „Versli Lietuva“. Jų teigimu, verslo kūrimui sąlygos vis geresnės, tačiau darbuotojų įdarbinimas vis sudėtingėja ir brangsta.
Verslas
Darbuotojų trūkumas gali pakišti koją ekonomikos augimui
Lietuvoje mažėja nedarbas, bet ryškėja nauja problema – šalyje vis labiau trūksta darbuotojų. Susidariusi situacija gali apriboti šalies ekonomikos augimą.
Aktualijos
Nuo pernai gruodžio valstybės tarnautojų skaičius sumažėjo 500 žmonių
Nuo Vyriausybės darbo pradžios Lietuvoje sumažėjo valstybės tarnautojų – institucijose ir įstaigose dirba 521 darbuotojais mažiau.
Verslas
Gerai apmokami darbuotojai aukšto pelningumo negarantuoja
Įmonės, kuriose atlyginimo vidurkis „į rankas" viršija 1000 eurų, dažniau auga spartesniu tempu. Kita vertus, kas trečia tokia įmonė pasižymi žemu veiklos pelningumu arba veikia nuostolingai.
Komentarai
Pagaliau permainos
Nors Seimo priimtas naujasis Darbo kodeksas (DK) įsigalios tik 2017 m. sausio 1 d., jau dabar netyla diskusijos dėl jame numatytų pakeitimų ir naujovių. Naujasis DK geriau atspindi esamą darbo aplinką, yra modernesnis, ir tai sudaro palankesnes sąlygas visiems darbo rinkos dalyviams.
Aktualijos
Klasių kova vandens šautuvais
Kodėl Lietuvoje streikuoja tik mokytojai, nors kai kurios darbuotojų grupės turi daug daugiau priežasčių kraštutinėmis priemonėmis reikalauti geresnių darbo sąlygų?
Verslas
Legionierių laimė (ir baimė)
Darbuotojai iš užsienio dažniausiai naudos suteikia visiems: sau, juos delegavusiai bendrovei, vietos kolektyvui ir priimančiai šaliai. Tai supranta vis daugiau įmonių, bet ne Lietuvos valdžia.
ŽYMA
DARBUOTOJAI