Meniu
Prenumerata

trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Komentarai
REDAKTORIAUS ŽODIS
„Nežinoma“ Rusija – mūsų Lietuva
Prahoje įsikūręs rusakalbis TV kanalas „Nastojaščeje vremia“ („Dabartinis laikas“) iš įvairių Rusijos vietų rengia reportažų ciklą, pavadintą „Nežinoma Rusija“. Pavadinimas
Komentarai
„Pakankamai gerai“ – per maža
Jei laiko mašina kokį 1990-ųjų Lietuvos pilietį perkeltume į 2018-ųjų Lietuvą, spėju, čia jam irgi pasirodytų „kaip užsienyje“. Neigti pažangą, ypač materialinės gerovės, yra absurdiška ir rodo ypatingą įsikabinimą į sovietinę praeitį. Paklauskite žmonių iš šalies, tų, kurie žiūri CNN, o ne RT, ir jie neabejotinai pasakys, kad pokyčiai yra stulbinantys, o Lietuva yra tikrų tikriausia sėkmės istorija.
Komentarai
Medžioklės plotai
Iškart perspėju apie perkeltinę pavadinimo prasmę. Nors augau medžiotojo šeimoje ir kaip relikviją saugau tėvo dvivamzdį, apie lietuviškos medžioklės ypatumus labai menkai išmanau. Ir nedrįsčiau rašyti apie urėdijas, miškus ir žvėris krašte, kuriame spėriai mažėja žmonių. Imuosi svarstyti dabartinės Lietuvos valdžios pažadus stabdyti emigracijos srautus.
Aktualijos
Nuo pernai gruodžio valstybės tarnautojų skaičius sumažėjo 500 žmonių
Nuo Vyriausybės darbo pradžios Lietuvoje sumažėjo valstybės tarnautojų – institucijose ir įstaigose dirba 521 darbuotojais mažiau.
Komentarai
Lietuviškų mugabių tramdymas
Šį mėnesį sukaks 37 metai, kai Robertas Mugabe eina Zimbabvės prezidento pareigas. Šios vienos skurdžiausių pasaulio valstybių vadovas nėra rekordininkas – jį lenkia dar trijų Afrikos šalių lyderiai, o sąrašo priekyje yra beveik 42 metus Kamerūną valdantis Paulas Biya.
Komentarai
Viskas įmanoma
Neslėpsiu, pasiskolinau du žodžius iš garsiosios Peterio Pomerancevo knygos pavadinimo („Niekas nėra tiesa ir viskas yra įmanoma“), nors čia pat pridurčiau, kad tai visai dažna kasdienės kalbos frazė.
ŽYMA
BIUROKRATIJA