Meniu
Prenumerata

penktadienis, sausio 21 d.

Aktualijos
Per pusmetį labiausiai tirpo Darbo partija, daugiausiai paaugo Emigrantų partija
Teisingumo ministerijai pateikti duomenys rodo, kad per pastarąjį pusmetį labiausiai aptirpo Darbo partijos gretos, sumažėjo ir Socialdemokratų partijos narių.
Aktualijos
Politologų prognozės dėl Liberalų sąjūdžio ir Darbo partijos likimo
Viena stambiausių šalies istorijoje politinės korupcijos bylų buvo atnaujinta penktadienį – Generalinė prokuratūra pateikė įtarimus Liberalų sąjūdžiui ir Darbo partijai. Trys Lietuvos politologai pasidalijo su BNS savo nuomonėmis dėl šių partijų tolesnių perspektyvų.
Aktualijos
Vilniuje gali būti privatizuojamos partijų nuomojamos patalpos
Iki šiol itin mažai už patalpų nuomą savo būstinėms Vilniuje mokėjusios šalies politinės partijos greitai turės plačiau atverti pinigines. Miesto savivaldybė įtraukė šį nekilnojamąjį turtą į privatizuojamų objektų sąrašą, tikėdamasi paprasčiau nutraukti sutartis ir pasiūlyti patalpas nuomotis rinkos kaina.
Aktualijos
Ž.Pinskuvienė išeina, bet tikisi sugrįžti
Neparlamentinių „darbiečių“ lyderė Živilė Pinskuvienė per partijos tarybos posėdį antradienį pranešė atsistatydinanti iš Darbo partijos pirmininko posto. Tiesa, ji iškart patikslino, kad šis žingsnis nereiškia pasitraukimo.
Aktualijos
Po neilgos pertraukos V.Uspaskichas – vėl Darbo partijos narys
Ilgametis Darbo partijos vadovas ir jos įkūrėjas europarlamentaras Viktoras Uspaskichas grįžo į partiją. Nepartinis jis buvo nuo 2015 metų gruodžio.
Aktualijos
Darbo partija svarstys savo ateities perspektyvas
Buvęs Darbo partijos (DP) lyderis Viktoras Uspaskichas penktadienį dalyvaus Širvintose rengiamame neeiliniame DP tarybos posėdyje. Pranešama, kad bus svarstomos jo galimybės dalyvauti rinkimuose.
Aktualijos
Apeliacinis teismas: V.Vonžutaitė lieka nuteista už apgaulingos apskaitos organizavimą
Pirmadienį paskalbta apie Apeliacinio teismo sprendimą skirti daugiau nei 6 tūkst. eurų baudą buvusiai Seimo narei Vitalijai Vonžutaitei. Nuosprendis paskirtas už apgaulingos apskaitos organizavimą.
Aktualijos
V. Gapšys: tai jau darosi panašu į raganavimą
Generalinė prokūratūra praneša apie praplėstus įtarimus buvusiam Seimo nariui Vytautu Gapšiui. Jis kaltinamas kyšininkavimu ir prekyba poveikiu.
Aktualijos
Politikos feniksas V.Uspaskichas kurs naują judėjimą
Europarlamentaras, Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas ruošiasi kurti naują asociaciją. Jis planuoja, kad ji galėtų vadintis „Už vieningą ir sveiką Europą“ ir teigia, kad tai nebus politinė organizacija.
Aktualijos
Darbo partijos tinkle įstrigęs teisėjas dar svarsto, ar trauktis iš pareigų
Darbo partijos bylą tiriančios teisėsaugos dėmesį patraukęs Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (LAT) Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjas Viktoras Aidukas žada jau kitą savaitę apsispręsti, ar liks pareigose.
IQ Tema
Aptikti Lietuvos D. Trumpą
Nors JAV ir Europoje tarsi epidemija plinta populizmo virusas, mūsų šalyje radikaliomis idėjomis rinkėjus bandantys papirkti politikai sulaukia vis mažiau palaikymo.
ŽYMA
DARBO PARTIJA