Meniu
Prenumerata

pirmadienis, lapkričio 30 d.
Aktualijos
COVID-19
Visuomenės sveikatos centras su verslu steigia naują COVID-19 skambučių centrą
 Nespėjant informuoti visų kontaktavusiųjų su užsikrėtusiais koronavirusu apie prievolę izoliuotis, Nacionalinis Visuomenės sveikatos centras (NVSC) su verslu steigia naują COVID-19 skambučių centrą.
Aktualijos
KORONAVIRUSAS
COVID-19 atvejų skaičius nuo liepos išaugo šešis kartus
Koronaviruso (COVID-19) atvejų skaičius nuo liepos iki rugsėjo išaugo šešis kartus, daugiau serga jauni žmonės, sako Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) atstovė Rolanda Lingienė.
Aktualijos
KORONAVIRUSAS
A. Veryga: Raseiniuose, Radviliškyje ir Šiauliuose lokalaus karantino įvesti neplanuojama
Nors Raseiniuose, Radviliškyje ir Šiauliuose fiksuojamas spartus koronaviruso atvejų augimas, šiuose miestuose lokalaus karantino įvesti kol kas neplanuojama, sako sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.
Aktualijos
KORONAVIRUSAS
Nuo pirmadienio grįžtantieji iš užsienio lėktuvais ir keltais privalės registruotis NVSC
Nuo pirmadienio visi grįžtantieji iš užsienio oro ar jūrų transportu privalės dar lėktuve ar kelte užpildyti Nacionalinio visuomenės sveikatos centro anketą, rašoma penktadienį pasirašytame sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sprendime.
Aktualijos
EPIDEMIJA
Nemenčinės siuvimo įmonėje – dar 52 koronaviruso atvejai
Iš 90-ies šeštadienio rytą patvirtintų naujų koronaviruso atvejų net 52 fiksuoti COVID-19 židiniu laikomos Nemenčinės siuvimo įmonės „Vilnika“ darbuotojams. Tai šeštadienį
Aktualijos
KORONAVIRUSAS
Koronavirusas iš siuvyklos Nemenčinėje persimetė ir į senelių globos namus
Koronavirusą nustačius Vilniaus rajono globos ir slaugos namų „Senevita“ darbuotojui, artimiausiu metu ketinama tirti įstaigos darbuotojus ir globotinius. „Norime, kad šios
Aktualijos
KORONAVIRUSAS
Sveikatos specialistė: senelių pasivaikščiojimai parkuose su anūkais – žaidimas su ugnimi
Sveikatos specialistai perspėja, kad karantino metu seneliai rizikuoja savo sveikata, kai plintant koronavirusui laiką su anūkais leidžia apgultuose populiariuose parkuose.
ŽYMA
ROLANDA LINGIENĖ