Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, spalio 29 d.
Komentarai
Kaltinimais prieš klimato kaitą
Šių metų Nobelių dalybos be apdovanojimo paliko ne tik Donaldą Trumpą – tai nustebino turbūt tik jį patį, – bet ir jaunąją aplinkosaugos judėjimo žvaigždę, Švedijos moksleivę Gretą Thunberg. Ji itin ryškiai žibėjo viešojoje erdvėje ir buvo absoliuti lažybų dalyvių favoritė.
Aktualijos
Nobelio premijos laureatams nepatinka D.Trumpo vadovavimo stilius
Donaldo Trumpo atėjimas į prezidento postą privertė atkreipė dėmesį į branduolinių ginklų keliamą grėsmę, pasauliniu dėmesiu pasinaudojo šiandien Nobelio taikos premijos laureatais paskelbtos Tarptautinė branduolinių ginklų uždraudimo kampanijos vadovai (International Campaign to Abolish Nuclear Weapons, ICAN).
Aktualijos
Nobelio taikos premija – branduolinių ginklų uždraudimo kampanijai
Šių metų Nobelio taikos premija paskirta Tarptautinei branduolinių ginklų uždraudimo kampanijai (International Campaign to Abolish Nuclear Weapons, ICAN), penktadienį paskelbė Norvegijos Nobelio komitetas.
Aktualijos
Nelaisvėje mirė Nobelio taikos premijos laureatas Liu Xiaobo
61-erių kinas Liu Xiaobo, 2010-aisiais gavęs Nobelio taikos prizą,  ketvirtadienį mirė nuo vėžio komplikacijų. Nuteistas vienuolikai metų už kurstymą veikti prieš valstybę, į laisvę jis turėjo išeiti 2020 -aisiais.
ŽYMA
NOBELIO TAIKOS PREMIJA