Meniu
Prenumerata

penktadienis, gegužės 14 d.

Verslas
VALSTYBĖS TURTAS
Turto bankas aukcione pardavė Ilguvos ir Pagryžuvio dvarus
Valstybės nekilnojamąjį turtą valdantis ir prižiūrintis Turto bankas aukcione pardavė Ilguvos ir Pagryžuvio dvarus. 
Verslas
ŽALIOJI ENERGETIKA
Svarstys palengvinti žaliojo aukciono procedūras
Artėjant jau antrajam technologiškai neutraliam aukcionui, Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) antradienį spręs dėl patikslintų ir supaprastintų žaliosios energetikos aukciono procedūrų. 
Reiklus pirkėjas
Plienas ir spalvos: laikrodžių išskirtinumo kodai
Įvairiose gyvenimo srityse dažnai ieškome ir siekiame išskirtinumo. Vidas Rachlevičius analizuoja, kaip jis suvokiamas laikrodžių pasaulyje.
Kultūra
Aukcione išstatytas Lietuvai svarbus meno kūrinys
Mokslininkas, istorikas, akademikas Liudas Jovaiša ragina visuomenę padėti Bažnytinio paveldo muziejui įsigyti liturginės dailės kūrinį – procesijų vėliavos fragmentą su šv. Stanislovo Kostkos atvaizdu. Jis bus parduodamas šių metų gruodžio 5-ąją ARSVIA aukcione.
IT ir transportas
Neilo Armstrongo Mėnulio dulkių maišelis aukcione parduotas už 1,8 mln. dolerių
Anoniminis pirkėjas ketvirtadienį sumokėjo 1,8 mln. dolerių (1,57 mln. eurų) už maišelį, į kurį Neilas Armstrongas išsilaipinimo Mėnulyje metu rinko uolienų pavyzdžius. Tiesa, net ir tokia kaina buvo mažesnė nei iš pradžių tikėjosi aukcioną organizavę "Sotheby's".
Kultūra
Amerikiečių menininko paveikslas nupirktas už 110 mln. dolerių
Jeano-Michelio Basquiat 1982 metų paveikslas „Be pavadinimo“ (Untitled) ketvirtadienį vakare „Sotheby's“ šiuolaikinio meno aukcione Niujorke buvo nupirktas už 110,5 mln. dolerių (99,5 mln. eurų).
ŽYMA
AUKCIONAS