Meniu
Prenumerata

trečiadienis, kovo 3 d.

Aktualijos
DARBO PARTIJA
A. Guoga atsisako Seimo nario mandato, vietoj jo jau laukiamas A. Skardžius
Seimo narys Antanas Guoga atsisako parlamentaro mandato. Tokį pareiškimą jis antradienį įteikė Vyriausiajai rinkimų komisijai, BNS patvirtino komisijos pirmininkė Laura Matjošaitytė. „Po
Aktualijos
VALSTYBINĖS RENTOS
Seime registruotos pataisos dėl rentų neperrinktiems parlamentarams
Praėjusio penktadienio popietę Seimo kanceliarijoje įregistruoti du papildymai įstatymo projektui, kuriuo siekiama įteisinti buvusių Seimo narių valstybines rentas, rašo portalas delfi.lt.
Aktualijos
Finansų ministerija: visuotinis turto deklaravimas nėra reikalingas
Du Seimo socialdemokratai Andrius Palionis ir Artūras Skardžius siūlo, kad nuo kitų metų savo turtą turėtų deklaruoti visi Lietuvos gyventojai. Finansų ministerijos atstovai mano, kad toks reikalavimas – perteklinis.
Aktualijos
Atomazga? Socialdemokratų partiją palieka 8 Seimo nariai
Aštuoni Seimo nariai, priklausantys Seimo socialdemokratų frakcijai, šeštadienį nelaukdami partijos tarybos nutarimo paskelbė besitraukiantys iš LSDP gretų. Dar vienas „maištininkas“ Antanas Vinkus nusprendė sulaukti oficialaus sprendimo jį iš partijos pašalinti.
Aktualijos
Socialdemokratų maištininkai spręs dilemą – išeiti ar būti išmestiems
Maištaujantys Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Seimo nariai pirmadienį susirinko tartis dėl tolesnės savo pozicijos. Nors oficialaus sutarimo nepasiekta, paaiškėjo, kad parlamentarai svarsto trauktis iš partijos, tačiau ne iš koalicijos.
Aktualijos
Dėl Seimo nario Artūro Skardžiaus veiksmų pradėtas ikiteisminis tyrimas
Iš pradžių sulaukęs žiniasklaidos dėmesio, dabar Seimo narys socialdemokratas Artūras Skardžius pateko į Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) akiratį.
Aktualijos
Interesų supainiojimu kaltinamas A. Skardžius stabdo narystę LSDP
Socialdemokratų Etikos komisijos akiratyje atsidūręs parlamentaras Artūras Skardžius šiandien pranešė laikinai stabdantis narystę partijoje.
Aktualijos
Surinkti parašai tyrimui dėl A. Skardžiaus interesų
Opozicinės liberalų frakcijos iniciatyva surinkti parašai, kad Seimo Antikorupcijos komisijai būtų pavesta atlikti parlamentinį tyrimą dėl Energetikos komisijos nario socialdemokrato Artūro Skardžiaus interesų.
Aktualijos
A. Skardžiaus pateikti siūlymai bus tiriami Seimo Antikorupcijos komisijoje
Žiniasklaidoje atsiradus pranešimams dėl Energetikos komisijos nario socialdemokrato Artūro Skardžiaus atstovavimo vėjo energetikų interesams, klausimo imsis Seimo Antikorupcijos komisija. Valstiečių ir žaliųjų frakcijos Seime seniūnas Ramūnas Karbauskis sako, kad ši tyrimas reikalingas pirmiausia pačiam parlamentarui.
Aktualijos
Seimo narys socialdemokratas Artūras Skardžius kaltinamas supainiojęs interesus
Trečiadienį žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, kad Seimo Energetikos komisijos pirmininko pavaduotojas Artūras Skardžius galėjo proteguoti jo žmonai priklausančią  žemę  nuomojančias  įmones. Seimo narė Aušra Maldeikienė kreipėsi į Seimo etikos ir procedūrų komisiją, konservatorius Arvydas Anušauskas teigė, kad ši istorija gali tapti užduotimi STT.
ŽYMA
ARTŪRAS SKARDŽIUS