Meniu
Prenumerata

sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Komentarai
Ko trūksta iki brandos atestato?
Gegužės 1-ąją šventėme 15 metų ES narystės sukaktį. Tai – tik akimirka tūkstantmetės Lietuvos istorijoje, bet milžiniškas šuolis mūsų moderniai valstybei. Per šį trumpą laiką Lietuva beprotiškai pasikeitė ir pateko į pažangiausių valstybių lygą. Štai 10 dalykų, už kuriuos Lietuvai rašau aukščiausią balą. Bet brandos atestatui gauti dar reikia pabaigti namų darbus.
Aktualijos
Po kovą įvesto bevizio režimo su ES namo laiku negrįžo 3 tūkst. gruzinų
Apie 3 tūkst. Gruzijos piliečių galimai pažeidė bevizio režimo su Europos Sąjunga taisykles – tiek gruzinų viršijo 90 dienų ribą ir namo nebegrįžo. Tiesa, Gruzijos vidaus reikalų viceministras Šalva Chuciišvilis rado galimą paaiškinimą dėl kai kurių iš jų.
Aktualijos
Ukrainiečiai į Europos Sąjungos valstybes galės atvykti lengviau
Europos Parlamentas ketvirtadienį didele persvara pritarė planams leisti Ukrainos piliečiams trumpam laikui atvykti į ES be vizų.
Aktualijos
Pirmieji į Lietuvą perkelti pabėgėliai neteko leidimo gyventi šalyje
Irakiečių pabėgėlių šeima, 2015-ųjų gruodį tapusi pirmąja perkelta į Lietuvą pagal ES susitarimą, neteko leidimo gyventi šalyje, nes laiku negrįžo į Lietuvą.
Aktualijos
Pratęsta sienų kontrolė Šengeno erdvėje
Europos Sąjunga Šengeno erdvės vidaus sienų kontrolę oficialiai pratęsė dar trimis mėnesiais, nes Bendrija tebesistengia susidoroti su migrantų krize.
ŽYMA
ŠENGENO ERDVĖ