Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, sausio 27 d.


„Lords LB Asset Management” fondas įsigijo Lenkijos „City Parking Group“
BNS
(Bendrovės arch. nuotr.).

Investicijų valdymo bendrovės „Lords LB Asset Management“ valdomas fondas „Energy and Infrastructure SME Fund“ įsigijo Lenkijos kompaniją „City Parking Group“, valdančią stovėjimo aikšteles Lenkijoje, Čekijoje ir Slovakijoje.

Nurodoma, kad 100 proc. kompanijos akcijų už neatskleidžiamą sumą fondas įsigijo iš Liuksemburge registruoto privataus fondo „Royalton Partners Fund RCI II L.P“ ir kitų smulkiųjų akcininkų. „Investuojame į bendrovę, kuri stabiliai augo pastaruosius penkerius metus, yra konkurencinga ir turi daug potencialo. Planuojame plėstis, auginti pajamas ir tęsti regiono rinkos konsolidaciją. Kompanija planuoja labiau įsitraukti į privataus ir viešojo sektoriaus bendradarbiavimo projektus bei vystys išmanius susisiekimo sprendimus“, – pranešime teigė fondo valdytojas Jonas Kimontas. „City Parking Group“ Lenkijoje, Čekijoje ir Slovakijoje valdo daugiau kaip 90 automobilių stovėjimo aikštelių, kuriose yra virš 165 tūkst. vietų. Praėjusiais metais kompanijos pajamos siekė 13,6 mln. eurų, o EBITDA – 3,3 mln. eurų.
„City Parking Group“ Lenkijoje, Čekijoje ir Slovakijoje valdo daugiau kaip 90 automobilių stovėjimo aikštelių, kuriose yra virš 165 tūkst. vietų.
Fondas nuo 2016 metų rudens taip pat valdo 25 proc. Lietuvos bendrovės „Stova“ akcijų. Pastarajai priklauso 18 tūkst. automobilių stovėjimo vietų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Nuo praėjusių metų rudens fondas taip pat yra perėmęs Kauno M.K.Čiurlionio tilto kairiojo prietilčio koncesijos sutartį, pagal kurią teikia transporto mazgo eksploatavimo paslaugas miesto savivaldybei. Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.
2017 08 22 13:43
Spausdinti