Meniu
Prenumerata
ketvirtadienis, vasario 20 d.
Ryškiau, garsiau, įspūdingiau: naujasis „Panasonic“ kūrinys
IQ Life
(Gamintojų nuotr.)

Tikro garso koncertas ar gyvai stebimos krepšinio rungtynės – patirtis, kuri sukeltais įspūdžiais ir emocijomis išlieka visam gyvenimui. Tačiau tokiais pat įspūdžiais šiandien galima mėgautis ir neiškėlus kojos iš namų. Šią galimybę siūlo naujausias „Panasonic“ kūrinys – aukščiausios kokybės garsą ir vaizdą atkuriantis televizorius.

Šių metų „Panasonic“ naujiena – OLED GZ2000 televizorius – jau dabar vadinamas kinematografiškiausiu pasaulyje. Ir tai – pelnytas įvertinimas visai jį kūrusiai komandai: nuo „Panasonic“ mokslinių tyrimų ir plėtros inžinierių iki žymiausių Holivudo koloristų. Dar praėjusiais metais „Panasonic“ OLED buvo „HDTVTest“ ekspertų išrinktas geriausiu 2018 m. televizoriumi, o šiemet jo kokybė tapo dar aukštesnė.

Šio modelio televizorių pirmiausia išskirtinį daro ne paprastas OLED ekranas, o profesionalios laidos 4K OLED ekranas, suteikiantis dar geresnes galimybes kontroliuoti vaizdo kokybę lemiančius parametrus.

GZ2000 modelis lengvai atkuria sudėtingus, įvairaus ryškumo ir kontrasto vaizdus, būdingus tiek tiesioginėms sporto renginių transliacijoms, tiek veiksmo filmams. Nuo šiol juos žiūrėdami galite mėgautis dar kokybiškesniu vaizdu, nes naujasis ekranas garantuoja ypač tikslias spalvas ir kur kas geresnį ryškumo lygį. Ekraną valdantis pažangiausias „Panasonic“ „HCX PRO“ išmanusis procesorius greitai išanalizuoja 4K vaizdo turinio spalvą, kontrastą bei aiškumą ir juos optimizuoja. Net jeigu ryškumo lygis ir kontrastas sparčiai kinta, GZ2000 su šiuo iššūkiu lengvai susidoroja pateikdamas tiksliausias įmanomas spalvas.

Visa garso sistema buvo suderinta pripažinto audiosistemų prekės ženklo „Technics“ inžinierių.

Tobulu vaizdu pasižyminčio televizoriaus garso kokybė – taip pat unikali. GZ2000 yra pirmasis televizorius pasaulyje, kuriame įmontuoti aukštyn nukreipti garsiakalbiai, galintys lengvai perduoti kokybišką „Dolby Atmos®“ garsą. Tai yra keli įmontuoti garsiakalbiai sukuria sferinę garso apsuptį. Todėl įsigijusieji šį televizorių gali mėgautis 140 W galios judančio garso teikiamomis galimybėmis – jis užpildo visą kambarį ir sukuria jaudinančią, unikalią patirtį, lyg iš tiesų būtumėte įvykių sūkuryje. Visa garso sistema buvo suderinta pripažinto audiosistemų prekės ženklo „Technics“ inžinierių. Šio japonų prekės ženklo patentuotas JENO variklis yra atsakymas, kodėl tokio įspūdingai plono profilio GZ2000 modelis pasižymi itin tiksliu, rafinuotu garsu.

Be to, GZ2000 yra pirmasis pasaulyje OLED televizorius, palaikantis tiek HDR10+, tiek „Dolby Vision“ HDR formatus – tai itin patogi ir patraukli galimybė vartotojui. Todėl jums nebereiks rūpintis, ar planuojamas žiūrėti turinys yra suderinamas su jūsų turimu televizoriumi, – šiame televizoriuje visas turinys bus atkuriamas užtikrinant geriausią įmanomą kokybę. Tiesa, HDR10+ jau pasižymėjo ir 2018 m. laidos „Panasonic“ televizoriai, tačiau iki šių metų nebuvo galimybės tame pačiame televizoriuje suderinti ir šį, ir „Dolby Vision“ HDR formatą.

Įspūdingą šio rinkos naujoko specifikaciją papildo ir „HLG Photo“: tai naujas fotografavimo formatas, kuris į HDR pasaulį įveda ir fotografiją. Ekranas taip pat palaiko įprastą HDR10, kuris yra daugumoje UHD „Blu-ray“ diskų ir transliacijos paslaugų.

Galingiausias procesorius, 4K ULTRA HD profesionalios laidos OLED ekranas ir nepriekaištingos garso sistemos – formulė, leidžianti GZ2000 vadinti labiausiai išbaigtu ir geriausiai šiuolaikinio vartotojo poreikius atitinkančiu televizoriumi, kokį tik kada nors yra sukūrusi „Panasonic“. Šis modelis gaminamas dviejų – 65" (164 cm) ir 55" (139 cm) – dydžių įstrižainės.

Foto galerija: old_000203809_0

2019 07 15 18:33
Spausdinti