Meniu
Prenumerata
ketvirtadienis, vasario 20 d.
Išmanusis kampelis (2)
Ovidijus Lukošius

„IQ Life“ rekomendacijos technologijų naujovių gurmanams

Kelionių planuotojas

„Hitlist“ programėlė yra puiki pagalbininkė planuojant atostogas, tačiau, priešingai nei daugelis panašių, neprašo pateikti kelionės datų ir pageidaujamo maršruto, bet pati suranda geriausius pasiūlymus – galbūt nebrangiai nuvažiuosite ten, kur nepagalvojote ar net nedrįsote svajoti. Pateikiami ir teminiai kelionių pasiūlymai – gal norite nuvykti į JAV miestus, kurie labiausiai palaikė Donaldą Trumpą, arba kurortus, kuriuose mėgsta ilsėtis verslo mokyklų absolventai.

„Hitlist“, „iOS“, nemokama

Nešiojamasis telefono kroviklis

Išmanieji telefonai tobulėja greičiau nei jų baterijos, tad per ilgus skrydžius ar iškylaujant gamtoje energija dažnai išsenka, o elektros lizdo šalia nėra. Šio „Anker“ įrenginio talpos (20 000 mAh) ir masės (354 g) santykis yra vienas geriausių. Iškart galima prijungti du įrenginius, o energijos pakaks išmaniajam įkrauti 5–7 kartus.

„Anker PowerCore 20100“, amazon.com, nuo 35 eurų

Bagažo seklys

Dažnam patyrusiam keliautojui teko prarasti savo bagažą persėdant iš vieno lėktuvo į kitą, o kartais jo surasti apskritai nepavyksta. Su šiuo įrenginiu, kuriame įmontuotas GSM daviklis, jūs tiksliai žinosite jo vietą. Be to, lagaminui ar krepšiui priartėjus iki 9 metrų, atsiunčiamas garso signalas į išmanųjį telefoną – jums nebereikės grūstis prie bagažo juostos su kitais keleiviais laukiant, kol atkeliaus manta. Į kainą įskaičiuotas vienų metų abonementinis mokestis.

„TrakDot“, trakdot.com, 102 eurai

2017 01 03 14:48
Spausdinti