Meniu
Prenumerata
ketvirtadienis, vasario 20 d.
Išmanusis kampelis (1)
Ovidijus Lukošius

„IQ Life“ rekomendacijos technologijų naujovių gurmanams

„Magnus“

Išmaniesiems telefonams pritaikyta programėlė, pavadinta jos įkūrėjo Magnuso Rescho vardu, turėtų praversti kiekvienam meno gerbėjui, ekspertui ir kolekcininkui. M. Reschas siekia sukurti didžiausią pasaulyje meno katalogą, kuriame būtų pateikiama informacija apie kūrinių kainą, jų įsigijimo istoriją, duomenys apie daugelį pasaulio dailininkų (ir Lietuvos), jų darbų katalogai, artėjančios parodos. Galiausiai galerijoje galite nufotografuoti jus dominantį darbą ir čia pat gauti informaciją apie jo autorių, savininką ir kainą. Duomenų bazę dar teks gerokai papildyti, bet jei vykstate į Londoną ar Niujorką, „Magnus“ bus naudinga jau dabar.

„Magnus“, magnus.net, „iOS“, nemokama

Stalas-telefono kroviklis

Galbūt ateityje kiekvienas baldas jūsų namuose bus ir telefono kroviklis, tačiau galima pradėti nuo šio nebrangaus Londono bendrovės „FurniQi“ bambukinio staliuko. Elektra per USB lizdą teka viena iš keturių kojų, siūloma rinktis vieną arba du įrenginius vienu metu galintį įkrauti baldą.

„FurniQi“, indiegogo.com, nuo 122 eurų

„Samsung Galaxy S7“

Neseniai pasirodę naujieji „Samsung“ pirmūnai „Galaxy S7“ (ekrano įstrižainė 5,1 colio) ir „Galaxy S7 edge“ (5,5 colio), be abejo, yra moderniausi šios Pietų Korėjos gamintojos įrenginiai. Nesigilinant į technines naujoves, dėmesį patraukia ir praktiškumas – „visada įjungto“ ekrano funkcija, atsparumas vandeniui. Per pristatymą telefonai buvo nardinami į akvariumą. To namie greičiausiai nedarysite, bet nereikės baimintis dėl didelių nuostolių baidarių žygyje.

„Samsung Galaxy S7“, samsung.com, nuo 718 eurų

2016 12 29 19:47
Spausdinti