Meniu
Prenumerata
penktadienis, vasario 21 d.
Valdančiųjų populiarumas ir toliau mažėja
BNS
(BNS nuotr.)

Valstiečių ir žaliųjų sąjunga išlieka populiariausia partija šalyje, tačiau juos palaikančiųjų skaičius mažėja, rodo trečiadienį delfi.lt skelbiama apklausa. Premjeras Saulius Skvernelis taip pat vis dar įvardijamas kaip tinkamiausias asmuo eiti šias pareigas, tačiau jo reitingai krenta trečią mėnesį iš eilės.

Vyriausybės vadovą gegužę palaikė 31 proc. apklaustųjų – balandį jį geriausiu premjeru įvardijo 36,9 proc., kovą – 40,6 proc. tiriamųjų. Mažėja ir palankumas Vyriausybei - apklausos duomenimis, greičiau teigiamai ir teigiamai Vyriausybę vertina 27 proc. respondentų – balandį tokių buvo 38,7 procento. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą (LVŽS) vis dar išlieka populiariausia partija, jos reitingai smuko tyrimo paklaidos ribose.
Jei Seimo rinkimai vyktų rytoj, už „valstiečius“ balsuotų 19 proc. respondentų – balandį jog tai darytų buvo nurodę 19,9 proc. apklaustųjų.
Jei Seimo rinkimai vyktų rytoj, už „valstiečius“ balsuotų 19 proc. respondentų – balandį jog tai darytų buvo nurodę 19,9 proc. apklaustųjų. Antra pagal populiarumą – Tėvynės sąjunga, Lietuvos krikščionys demokratai, už juos balsuotų 13,1 proc. respondentų (balandį – 14,6 proc.), už socialdemokratus pasisakytų 11,6 proc. (balandį – 11,2 proc.), už Liberalų sąjūdį – 6,5 proc. (balandį – 5,5 proc.) rinkėjų. Kitos partijos būtų už 5 proc. ribos, būtinos patekti į parlamentą daugiamandatėje apygardoje. Reprezentatyvią šalies gyventojų apklausą naujienų portalo delfi.lt užsakymu visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovė „ Spinter tyrimai“ atliko gegužės 19–25 dienomis. Apklausti 1007 respondentai, tyrimo rezultatų paklaida 3,1 procento. Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.
2017 06 14 11:03
Spausdinti