Meniu
Prenumerata

trečiadienis, spalio 20 d.


KARANTINAS
S. Skvernelis: didesnių griežtinimų artimiausiu metu nebus
BNS
Fotobankas

Lietuvoje pastaruoju metu augant užsikrėtimų koronavirusu skaičiui, premjeras Saulius Skvernelis sako, kad griežtesnių ribojimų artimiausiu metu nebus. 

Premjeras pabrėžė, kad, blogėjant epidemiologinei situacijai, bus einama prie platesnio apsaugos priemonių naudojimo.

„Kol kas mes tik pakoregavome kai kuriuos atvejus su atvykimu į Lietuvos Respubliką. Didesnių griežtinimų šiomis dienomis nebus“, – spaudos konferencijoje trečiadienį sakė S. Skvernelis. „Matome, kad augimas yra nuoseklus, jis nėra kritinis, tad turėsime eiti prie tų didesnių saugumo priemonių naudojimo“, – pridūrė jis. 

Anot premjero, platesnis apsaugos priemonių naudojimas reikalingas, norint toliau leisti vykdyti masinius renginius.

„Pagrindinis dalykas yra žmonių sąmoningumas. Deja, vasara, matyt, duoda savo, galime pasižiūrėti į tai, kas vyksta mūsų paplūdimiuose, masinius renginius, savivaldybių organizuojamas šventes“, – sakė S. Skvernelis. „Gaila, kad mes bent vienerius metus ar pusmetį negalime apsieiti be tokių renginių. Tačiau jei negalime apsieiti, tai reikia užtikrinti maksimalų saugumą“, – tvirtino Vyriausybės vadovas.

Jis neatmetė, kad, jei situacija pablogėtų tam tikrose savivaldybėse, joms gali būti įvedami privalomi arba rekomendacinio pobūdžio ribojimai.

„Sakykime, dėl to pačio nuotolinio darbo. Jeigu savivaldybėje bus pasiektas tam tikras epidemiologinis rodiklis, gali būti, kad bus siūloma riboti, sakykime, maitinimo įstaigų veiklos laiką, rekomenduoti dirbti nuotoliniu būdu ir taip toliau“, – aiškino premjeras. Jo teigimu, sprendimus COVID-19 valdymo komitete tikimasi priimti kitą savaitę, tačiau prieš tai norima pasikonsultuoti su specialistais, siekiant „neperlenkti lazdos“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 08 12 16:00
Spausdinti