Meniu
Prenumerata

sekmadienis, liepos 5 d.
APLINKOSAUGA
Ministras siūlo trauktis Aplinkos apsaugos departamento vadovui į žemesnes pareigas
BNS
Fotobankas
Aplinkos apsaugos ministras Kęstutis Mažeika.

Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika siūlo Aplinkos apsaugos departamento direktoriui Vaidui Laukiui siūlo trauktis į žemesnes pareigas.

Kaip BNS trečiadienį informavo ministro atstovas Justas Jaskonis, pasiūlymas departamente dabartiniam jo vadovui užimti vyr. specialisto pareigas įrašytas metiniame veiklos vertinime, kuriame V. Laukys įvertintas nepalankiai. Apie tai, kad ministras siūlo V. Laukiui trauktis iš pareigų, trečiadienį pranešė LRT radijas.

„Vadovas šiuo metu serga, turi nedarbingumą, nežinau, kas yra, iš tiesų. Bet po vertinimo, kuris įvyko, mes įvertinome neigiamai, dėl suprantamų ir objektyvių priežasčių ir pasiūlėme užimti pareigas, kurios atitiktų jo kompetenciją ir tai, ką jis galėtų daryti“, – trečiadienį LRT radijo transliuotame interviu sakė K. Mažeika. „Turbūt svarsto tą pasiūlymą, tikiuosi, kad tai nesusiję su jo liga“, – sakė ministras.

Kritikos V. Laukys sulaukė po to, kai paaiškėjo, jog  kartono gamybos įmonė ,,Grigeo Klaipėda“ į Kuršių marias, kaip įtariama, ne vienerius metus leido nevalytas nuotekas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 02 19 11:18
Spausdinti