Meniu
Prenumerata

sekmadienis, lapkričio 1 d.
Lietuvos kelių direkcijos prioritetas – „Via Baltica“ ir žvyrkeliai
BNS
(BNS nuotr.)

Lietuvos automobilių kelių direkcijos didžiausi ir svarbiausi prioritetai du: transeuropinis kelias „Via Baltica“ ir žvyrkelių asfaltavimas, sako direkcijos vadovas Egidijus Skrodenis.

„Iki 2018 metų pabaigos nuo Kauno iki Marijampolės, o iki 2021 metų ir iki Kalvarijos pasienio posto turime pastatyti saugią keturių eismo juostų automagistralę. Iki 2018 metų pabaigos turime rekonstruoti ir Panevėžio aplinkkelį, o iki 2021 metų suremontuoti ruožą nuo Kauno iki Panevėžio ir nuo Panevėžio iki pasienio su Latvija.
Iki 2018 metų pabaigos nuo Kauno iki Marijampolės, o iki 2021 metų ir iki Kalvarijos pasienio posto turime pastatyti saugią keturių eismo juostų automagistralę.
Kitas labai svarbus mūsų projektas susijęs su ruožu Vilnius-Kaunas, kuris nacionaliniu lygmeniu yra intensyviausias kelias, kur vietomis per parą pravažiuoja 40-50 tūkst. automobilių. Ypač ties atkarpa per Kauną turime padaryti, kad kelyje būtų užtikrintas 130 km per valandą greitis, būtų visiškai saugu ir nereikėtų gaišti laiko grūstyse“, – interviu „Verslo žinios“ planus vardijo Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovas. Dar vienas prioritetas – žvyrkelių, kurių vis dar yra apie 7 tūkst. km, asfaltavimas. Šiais metais žadama baigti asfaltuoti 650 km, o iki 2020 metų – dar ne mažiau kaip 1 tūkst. km. Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.
2017 05 19 12:35
Spausdinti