Meniu
Prenumerata

sekmadienis, birželio 20 d.


RINKIMAI
Laisvės partija sieks kanapių legalizavimo, seksualinių mažumų šeimų santykių įteisinimo
BNS
Fotobankas
Aušrinė Armonaitė

Laisvės partija į rinkimus eina su siekiu legalizuoti kanapes medicinos ir rekreacijos tikslais, leisti įteisinti seksualinių mažumų šeimos santykius, mokyklose daugiau dėmesio skirti programavimui.

„Seniausias kultūrinis augalas Lietuvoje neištrūksta iš sovietmečio gniaužtų ir tūkstančiai žmonių kasmet yra kriminalizuojami. Mes legalizuosime kanapę pramonei, medicinai ir reakreacijai“, – pirmadienį sostinės Bernardinų sode pristatydama partijos programą sakė jos pirmininkė Seimo narė Aušrinė Armonaitė.

„Vietoj baisių bausmių taikysime griežtą platinimo kontrolę, kovosime su organizuotu nusikalstamumu ir suteiksime lengvai prieinamą priklausomybių gydymą“, – teigė politikė.

Laisvės partija tai pat sieks leisti įteisinti šeimos santykius LGBT+ (homoseksualūs, biseksualūs, translyčiai ir kitų tapatybių asmenys) žmonėms. 

„LGBT+ asmenys turės teisę įteisinti savo šeimos santykius“, – sakė Laisvės partijos vadovė.

Vėliau klausiama, ar Laisvės partija sieks gėjų ir lesbiečių partnerystės, ar santuokos įteisinimo, A. Armonaitė teigė, kad „turi būti įteisinta partnerystė“.

„Turime omeny šeimos gyvenimą, kad žmonės būtų visi lygūs prieš įstatymą, ir tai technika, kaip tai padaryti. Žinoma, kad turi būti įteisinta partnerystė kaip visų lygi galimybė tvarkyti šeimos santykius. Santuoka yra bažnytinis momentas, aš čia nieko nepasakysiu“, – žurnalistams sakė A. Armonaitė.

Praėjusių metų birželį liberalios krypties Laisvės partiją įsteigė Seimo narė A. Armonaitė ir Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius su bendražygiais. Visuomenės apklausų duomenimis, Laisvės partijai savo balsą žada apie 3 proc. apklaustųjų.

Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 07 27 12:09
Spausdinti