Meniu
Prenumerata

penktadienis, sausio 22 d.


PREMJERĖ
I. Šimonytė planuoja apsigyventi Turniškėse
BNS
Fotobankas
Ministro pirmininko rezidencija Turniškėse.

Paskirtoji ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė planuoja persikelti gyventi į premjero rezidenciją Turniškėse, ketvirtadienį rašo „Lietuvos rytas“.

Iš buto Antakalnyje į namą Pavilnio soduose 2019 metų pradžioje persikrausčiusi politikė sakė sprendimą priėmusi po pokalbio su Vadovybės apsaugos tarnybos pareigūnais dėl jų darbo sąlygų, jeigu ji liktų gyventi savo namuose.

„Įvertinusi visas šias aplinkybes priėmiau sprendimą keltis į premjero rezidenciją, nors pati rezidencija mano asmeniniams poreikiams yra gerokai per didelė ir teks atsisakyti man visiškai komfortiškos dabartinės gyvenamosios aplinkos“, – „Lietuvos rytui“ sakė I. Šimonytė.

Į premjero rezidenciją persikraustyti ji planuoja po priesaikos.

Kadenciją baigiantis premjeras Saulius Skvernelis į rezidenciją Turniškėse nesikėlė, jis eidamas šias pareigas liko gyventi savo name Vilniaus rajone, Smiglių kaime.

Šalies vadovas Gitanas Nausėda į Turniškes keltis yra žadėjęs tik tuomet, kai rezidencija bus atnaujinta. Šiuo metu jis gyvena savo namuose Pavilnyje, ties Pučkorių atodanga.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 12 03 08:54
Spausdinti