Meniu
Prenumerata

šeštadienis, spalio 31 d.
SEIMAS 2020
Į antrąjį Seimo rinkimų turą patekę kandidatai
BNS
Fotobankas
Seimas

Sekmadienį Seimo rinkimai vyko 71 vienmandatėje apygardoje. 

Suskaičiavus balsus visose rinkimų apylinkėse, paaiškėjo, kad trys politikai išrinkti per pirmąjį turą: Antakalnio apygardoje konservatorių kandidatė Ingrida Šimonytė (61 proc.), Šalčininkų-Vilniaus apygardoje Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos kandidatė Beata Petkevič (59 proc.), Medininkų apygardoje tos pačios partijos atstovas Česlavas Olševskis (53 proc.).

Į antrąjį Seimo rinkimų turą, vyksiantį spalio 25 dieną, pateko 54 Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kandidatai, 32 Lietuvos valstiečių žaliųjų sąjungos, po 12 Laisvės partijos ir Lietuvos socialdemokratų partijos, devyni Liberalų sąjūdžio, keturi „socialdarbiečių“, šeši save išsikėlę, po du Darbo partijos ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos, po vieną Lietuvos žaliųjų partijos, partijos „Laisvė ir teisingumas“ bei Centro partijos-Tautininkų kandidatą.

BNS pateikia į antrąjį rinkimų patekusių kandidatų sąrašą:

Senamiesčio-Žvėryno apygarda: konservatorius Mykolas Majauskas (29 proc.) ir Liberalų sąjūdžio vadovė Viktorija Čmilytė-Nielsen (28 proc.)

Naujamiesčio–Naujininkų apygarda: konservatorius Žygimantas Pavilionis (31 proc.) ir Laisvės partijos atstovas Tomas Vytautas Raskevičius (14 proc.)

Žirmūnų apygarda: konservatorė Seimo narė Paulė Kuzmickienė (38 proc.) ir Laisvės partijos kandidatė Monika Ošmianskienė (13 proc.).

Fabijoniškių apygarda: konservatorė Aistė Gedvilienė (30 proc.) ir Laisvės partijos atstovas Artūras Žukauskas (16,5 proc.).

Šeškinės-Šnipiškių apygarda: konservatorius Mindaugas Lingė (29 proc.) ir Laisvės partijos atstovė Morgana Danielė (15 proc.).

Justiniškių-Viršuliškių apygarda: konservatorius Seimo narys Paulius Saudargas (30 proc.) ir Laisvės partijos atstovė Brigita Guobė (12 proc.).

Pilaitės-Karoliniškių apygarda: konservatorė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė (30 proc.) ir „valstiečių“ iškeltas Saulius Skverelis (14,5 proc.).

Lazdynų apygarda: konservatorius Algis Strelčiūnas (33 proc.) ir Laisvės partijos kandidatė Donalda Meiželytė (14 proc.).

Naujosios Vilnios apygarda: konservatorė Seimo narė Monika Navickienė (34 proc.) ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos kandidatė Romualda Poševeckaja (14 proc.).

Panerių–Grigiškių apygarda: konservatorė Agnė Bilotaitė (29 proc.) ir Laisvės partijos atstovė Rita Balčiūnienė (12 proc.).

Verkių apygarda: konservatorius Dainius Kreivys (41 proc.) ir Laisvės partijos atstovas Gediminas Jaunius (15 proc.).

Pašilaičių apygarda: konservatorius Vytautas Kernagis (30,55 proc.) ir Laisvės partijos narys, sostinės vicemeras Vytautas Mitalas (21 proc.).

Šilainių apygarda: konservatorė Jurgita Šiugždinienė (31 proc.) ir „valstietė“ Ligita Valalytė (16 proc.).

Kalniečių apygarda: konservatorius Arvydas Anušauskas (31 proc.) ir „valstietė“ Aušra Papirtienė (17 proc.).

Savanorių apygarda: konservatorius Paulius Lukševičius (23 proc.) ir Laisvės partijos atstovas Marius Matijošaitis (15 proc.).

Petrašiūnų-Gričiupio apygarda: konservatorius Kazys Starkevičius (33 proc.) ir „valstietis“ Gediminas Vasiliauskas (16 proc.).

Panemunės apygarda: konservatorė Gintarė Skaistė (33 proc.) ir „valstietis“ Aurelijus Veryga (19 proc.).

Aleksoto-Vilijampolės apygarda: konservatorius Vytautas Juozapaitis (28 proc.) ir „valstietė“ Karolina Žekaitė (14 proc.).

Centro-Žaliakalnio apygarda: konservatorius Gabrielius Landsbergis (38 proc.) ir „valstiečių“ kandidatė Audronė Jankuvienė (13 proc.).

Marių apygarda: „valstiečių“ kandidatė Ligita Girskienė (23 proc.) ir konservatorių keliamas Kęstutis Navickas (16 proc.).

Pajūrio apygarda: Liberalų sąjūdžio atstovas Simonas Gentvilas (19,55 proc.) ir konservatorius Arūnas Barbšys (17,5 proc.).

Danės apygarda: konservatorių kandidatas Arvydas Pocius (26 proc.) ir Liberalų sąjūdžio atstovas Saulius Budinas (14 proc.).

Baltijos apygarda: konservatorius Audrius Petrošius (22 proc.) ir „valstiečių“ kandidatas Mindaugas Bastakis (12,5 proc.).

Aušros apygarda: „valstiečių“ kandidatas Seimo narys Stasys Tumėnas (21,5 proc.) ir konservatorius Martynas Šiurkus (17 proc.).

Saulės apygarda: save išsikėlęs Šiaulių miesto vicemeras Domas Griškevičius (22 proc.) ir „valstiečių“ keliamas Seimo narys Valerijus Simulikas (19 proc.).

Panevėžio vakarinė apygarda: konservatorė Indiana Grigienė (19 proc.) ir „valstietis“ Deividas Labanavičius (18 proc.).

Nevėžio apygarda: konservatorių iškeltas Seimo narys Bronislovas Matelis (26 proc.) ir „valstietis“ Kęstutis Lukoševičius (15,5 proc.).

Marijampolės apygarda: konservatorius Andrius Vyšniauskas (23 proc.) ir „valstietis“ Dainius Gaižauskas (20,5 proc).

Alytaus apygarda: konservatorius Povilas Labukas (17,5 proc.) ir save išsikėlęs Vytautas Bakas (17 proc.).

Gargždų apygarda: save išsikėlęs Seimo narys Petras Gražulis (21 proc.) ir konservatorė Rasa Petrauskienė (20 proc.).

Šilutės apygarda: konservatorė Sandra Tamašauskienė (24 proc.) ir „socialdarbietis“ Zigmantas Balčytis (19,5 proc.).

Aukštaitijos apygarda: „valstiečių“ kandidatė Guoda Burokienė (21 proc.) ir konservatorių kandidatė Jurga Girdzijauskienė (19 proc.).

Tauragės apygarda: socialdemokratas Darius Petrošius (24 proc.) ir Liberalų sąjūdžio kandidatas Romualdas Vaitkus (19 proc.).

Plungės-Rietavo apygarda: Liberalų sąjūdžio kandidatas Jonas Varkalys (28 proc.) ir konservatorius Jurgis Razma (25 proc.).

Mėguvos apygarda: konservatorius Mindaugas Skritulskas (27 proc.) ir „valstietis“ Romandas Žiubrys (13 proc.).

Kuršo apygarda: „valstiečių“ keliamas Seimo narys Antanas Vinkus (28 proc.) ir konservatorius Juozas Mažeika (20 proc.).

Mažeikių apygarda: „valstiečių“ kandidatė Laima Nagienė (27 proc.) ir konservatorė Lina Rimkienė (15 proc.).

Žemaitijos šiaurinė apygarda: „valstietis“ Seimo narys Valius Ąžuolas (42 proc.) ir socialdemokratas Tomas Martinaitis (16 proc.).

Telšių apygarda: „darbietis“ Seimo narys Valentinas Bukauskas (26 proc.) ir Centro partijos-tautininkų kandidatas Algirdas Bacevičius (15 proc.).

Kelmės-Šilalės apygarda: partijos „Laisvė ir teisingumas“ pirmininkas, Seimo narys Remigijus Žemaitaitis (28 proc.) ir konservatorius Jonas Gudauskas (24 proc.).

Raseinių-Kėdainių apygarda: „valstietis“ Seimo vicepirmininkas Arvydas Nekrošius (26,67 proc.) ir konservatorius Vidmantas Merkliopas (15,94 proc.).

Kėdainių apygarda: save išsikėlęs Seimo narys Darius Kaminskas (33 proc.) ir socialdemokratas Tomas Bičiūnas (22 proc.).

Radviliškio-Tytuvėnų apygarda: konservatorius Antanas Čepononis (30,5 proc.) ir „valstietis“ Aurimas Gaidžiūnas (14 proc.).

Šiaulių krašto apygarda: „valstietė“ Seimo vicepirmininkė Rima Baškienė (40 proc.) ir konservatorius Kęstutis Masiulis (15 proc.).

Žiemgalos vakarinė apygarda: socialdemokratas Liudas Jonaitis (27 proc.) ir „valstiečių“ kandidatas Arūnas Gumuliauskas (20 proc.).

Žiemgalos rytinė apygarda: konservatorius Antanas Matulas (31 proc.) ir „valstietė“ Neringa Trinskienė (15 proc.).

Sėlos vakarinė apygarda: save išsikėlęs Valdemaras Valkiūnas (17 proc.) ir konservatorių kandidatas Matas Maldeikis (14 proc.).

Deltuvos šiaurinė apygarda: „valstietis“ Tomas Tomilinas (22 proc.) ir konservatorius Sergejus Jovaiša (21 proc.).

Sėlos rytinė apygarda: socialdemokratas Vidmantas Kanopa (23 proc.) ir save išsikėlęs Seimo narys Raimundas Martinėlis (18,5 proc.).

Utenos apygarda: konservatorius Seimo narys Edmundas Pupinis (29,5 proc.) ir Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas Gintautas Paluckas (20 proc.).

Nalšios šiaurinė apygarda: „valstiečių“ keliamas Seimo narys Algimantas Dumbrava (40 proc.) ir „darbietis“ Rimvydas Podolskis (11 proc.).

Nalšios pietinė apygarda: „valstietis“ Gintautas Kindurys (19 proc.) ir Socialdemokratų partijos kandidatas Šarūnas Birutis (18 proc.).

Molėtų-Širvintų apygarda: „socialdarbietis“ Jonas Pinskus (24 proc.) ir konservatorius Valentinas Stundys (19 proc.).

Nemenčinės apygarda: Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos narė, vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė (37 proc.) ir konservatorių kandidatas Justas Džiugelis (21 proc.).

Trakų–Vievio apygarda: Liberalų sąjūdžio atstovė Edita Rudelienė (24 proc.) ir socialdemokratas Kęstutis Vilkauskas (16 proc.).

Kaišiadorių-Elektrėnų apygarda: konservatorius Audronius Ažubalis (17 proc.) ir Laisvės partijos kandidatė Silva Lengvinienė (16,5 proc.).

Jonavos apygarda: socialdemokratas Eugenijus Sabutis (33 proc.) ir „socialdarbietis“ Rimantas Sinkevičius (18 proc.).

Deltuvos pietinė apygarda: konservatorė Agnė Balčiūnienė (21,5 proc.) ir „valstietis“ Juozas Varžgalys (18,5 proc.).

Karšuvos apygarda: Liberalų sąjūdžio kandidatas Ričardas Juška (29 proc.) ir konservatorius Daivaras Rybakovas (18 proc.).

Sūduvos pietinės apygarda: „valstietis“ Kęstutis Mažeika (26 proc.) ir konservatorius Vaidas Šalaševičius (17 proc.).

Sūduvos šiaurinė apygarda: konservatorė Irena Haase (30 proc.) ir „valstiečių“ kandidatas Giedrius Siurplys (19 proc.).

Raudondvario apygarda: Liberalų sąjūdžio kandidatas, Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis (26,21 proc.) ir socialdemokratė Seimo narė Raminta Popovienė (25 proc.).

Garliavos apygarda: konservatorius Justinas Urbanavičius (32,5 proc.) ir socialdemokratas Paulius Visockas (19,5 proc.).

Dainavos apygarda: „socialdarbietis“ Andrius Palionis (28 proc.) ir socialdemokratė Jūratė Zailskienė (16 proc.).

Vilkaviškio apygarda: Lietuvos žaliųjų partijos kandidatas Algirdas Butkevičius (30 proc.) ir „valstietis“ Kęstutis Smirnovas (23 proc.).

Dzūkijos apygarda: konservatorius Laurynas Kasčiūnas (19 proc.) ir Liberalų sąjūdžio kandidatas Juozas Baublys (18 proc.).

Jotvingių apygarda: „valstiečių“ iškeltas Zenonas Streikus (25 proc.) ir konservatorius Vilius Semeška (19 proc.).

Pasaulio lietuvių apygarda: Laisvės partijos vadovė Aušrinė Armonaitė (34 proc.) ir konservatorė Dalia Asanavičiūtė (26 proc.).

2020 10 12 07:09
Spausdinti