Meniu
Prenumerata

antradienis, spalio 19 d.


MIGRANTAI
Europos Komisija pripažino migrantų krizę pasienyje su Baltarusija hibridine ataka
BNS
Fotobankas
Lietuvos ir Baltarusijos pasienis.

Europos Komisija trečiadienį priimtame veiksmų plane dėl migracijos išskyrė Lietuvos ir kitų kaimyninių šalių pasienyje susidariusią situaciją kaip Baltarusijos hibridinę ataką, kas leidžia tikėtis efektyvios pagalbos sprendžiant panašias situacijas ateityje, sako Lietuvos Europos Komisijos narys Virginijus Sinkevičius.

„Šiandien buvo priimtas papildymas vadinamojo migracijos paketo. Jis (migracijos paketas) buvo priimtas prieš metus, šiandien buvo įvertinimas paties paketo ir labai svarbu Lietuvai, kad tai, kas vyksta ties Lietuvos, Latvijos, Lenkijos siena su Baltarusija, išorės siena su ES, ta hibridinė ataka yra ten pripažinta“, – BNS sakė V. Sinkevičius.

„Europos Komisija nevadina visų įvykių vienu vardu – nelegalia migracija, bet tuos įvykius išskiria, kalba apie skirtingą reagavimą, skirtingą pagalbą“, – pabrėžė jis.

Europos Komisija atnaujino veiksmų planą, skirtą kovai su prekyba žmonėmis. Pasak Komisijos, šios priemonės nukreiptos ir prieš Baltarusijos veiksmus Lietuvos pasienyje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 09 29 14:45
Spausdinti