Meniu
Prenumerata

trečiadienis, liepos 15 d.
D. Trumpas ir V. Putinas gali susitikti per ateinančius kelis mėnesius
BNS
(AP nuotr.)

Rusija ir Jungtinės Valstijos rengiasi prezidentų Vladimiro Putino ir Donaldo Trumpo susitikimui, kuris gali įvykti iki Didžiojo dvidešimtuko (G-20) viršūnių susitikimo Hamburgo mieste šių metų liepą.

Tai interviu laikraščiui „Kommersant“ pareiškė Rusijos užsienio reikalų viceministras Sergejus Riabkovas. „Tam, kad šis dviejų valstybių lyderių susitikimas būtų sėkmingas, jam reikia gerai pasirengti – būtent tuo, tiesą sakant, šiuo metu ir užsiimame“, – sakė jis. „Vykdome atitinkamus darbus“, – pabrėžė S.Riabkovas. Paklaustas, ar D.Trumpas ir V.Putinas galėtų susitikti prieš liepą numatytą G-20 viršūnių susitikimą, viceministras sakė: „Įmanomi visi variantai. Iš esmės tai sutapimo, lyderių darbotvarkės suderinimo reikalas; taip pat bendro požiūrio į tai, kuo turėtų baigtis toks kontaktas, reikalas“.
S.Riabkovas taip pat patvirtino, kad Rusija pasirengusi organizuoti tokį susitikimą.
S.Riabkovas taip pat patvirtino, kad Rusija pasirengusi organizuoti tokį susitikimą. Be to, jis pažymėjo, kad „praėjusią savaitę surengtas JAV valstybės sekretoriaus Rexo Tillersono vizitas į Maskvą sutvirtino mūsų nuomonę, kad judėti šia kryptimi pasirengusi ir naujoji JAV administracija“. Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.
2017 04 20 14:14
Spausdinti