Meniu
Prenumerata

pirmadienis, liepos 6 d.
VIRUSAS
Skrydžius į Kiniją stabdo „British Airways“, „Finnair“ skraidys rečiau
Pixabay
„British Airways“ lėktuvai į Kiniją kol kas neskraidys.

Jungtinės Karalystės (JK) oro linijų bendrovė „British Airways“ trečiadienį pranešė stabdanti visus savo skrydžius į Kiniją ir iš jos dėl mirtino koronaviruso protrūkio.

„British Airways“ kasdien atlieka skrydžius iš Londono „Heathrow“ oro uosto į Šanchajų ir Pekiną.

Trečiadienį Rusijos oro linijų bendrovė „Urals Airlines“ taip pat pranešė dėl viruso protrūkio laikinai stabdanti Kinijos turistų pamėgtus skrydžius į Europą, įskaitant į Paryžių ir Romą. Be to, sprendimą sustabdyti skrydžius į Kiniją priėmė Pietų Korėjos pigių skrydžių bendrovė „Air Seoul“ bei didžiausia Indonezijos privati oro linijų bendrovė „Lion Air“, trečiadienį pranešė naujienų agentūra AP.

Tuo tarpu Suomijos vežėja „Finnair“, Honkonge įsikūrusi „Cathay Pacific“ ir Singapūro „Jetstar Asia“ mažina vykdomų skrydžių skaičių į šalį. Prancūzijos „Air France“ sausio 24 d. sustabdė tris savo savaitinius skrydžius į Uhaną, tačiau trečiadienio rytą pranešė, kad toliau vykdys 23 savaitinius skrydžius į Pekiną ir Šanchajų.

JAV vežėja „United Airlines“ antradienį pranešė, kad sumažins skrydžių į Kinijos iš JAV, atsižvelgdama į didelį paklausos sumažėjimą po JAV sveikatos apsaugos pareigūnų raginimo vengti nebūtinų kelionių į šalį.

Virusas nusinešė jau daugiau nei 130 žmonių gyvybę, susargdino tūkstančius ir pasiekė maždaug 15 šalių.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 01 29 17:33
Spausdinti