Meniu
Prenumerata

antradienis, rugpjūčio 4 d.
Princas Williamas ir K.Middleton laukia trečios atžalos
BNS
Kembridžo kunigaikščiai laukiasi trečio vaiko. (AP nuotr.)

Kelias savaites sklandę gandai patvirtinti – praėjus penkioms dienoms po 20-ųjų princesės Dianos žūties metinių minėjimo, Kensingtono rūmai šiandien paskelbė, kad vienas jos sūnų – Didžiosios Britanijos princas Williamas ir jo žmona Kate turės trečią vaiką.

Rūmų pareiškime sakoma, kad 35 metų Kate, kaip ir per ankstesnius nėštumus, kenčia nuo hyperemesis gravidarum – itin didelio nėščiųjų pykinimo – ir nedalyvaus vėliau pirmadienį suplanuotame renginyje. „Kunigaikštiene rūpinamasi Kensingtono rūmuose“, – priduriama pareiškime. Kembridžo kunigaikštis, antras asmuo eilėje į Britanijos sostą, su žmona jau augina ketverių metų sūnų George'ą  ir dvejų metų dukrą Charlotte.
Kembridžo kunigaikštis, antras asmuo eilėje į Britanijos sostą, su žmona jau augina ketverių metų sūnų George'ą  ir dvejų metų dukrą Charlotte.
Džiugios naujienos pasirodė tokiu metu, kai princas George'as pradeda lankyti mokyklėlę Londone. „Jų Karališkosios Aukštybės Kembridžo kunigaikštis ir kunigaikštienė labai džiaugiasi galėdami paskelbti, kad Kembridžo kunigaikštienė laukiasi trečio jų vaiko“, – sakoma rūmų pareiškime. Kartu pažymėta, kad karalienė Elizabeth II yra patenkinta šiomis naujienomis. Ministrė pirmininkė Theresa May per tviterį suskubo sveikinti karališkosios poros ir parašė: „Tai fantastiškos naujienos.“ Williamas ir Kate šią vasarą iš savo kaimo namų Rytų Anglijoje grįžo į Londoną, nes perima daugiau įsipareigojimų iš senstančių vyresniųjų karališkosios šeimos narių. 91 metų karalienė pastaraisiais metais sumažino savo viešų renginių skaičių, o jos 96 metų sutuoktinis princas Philipas rugpjūčio mėnesį oficialiai atsisakė karališkųjų pareigų. Greitosios pagalbos sraigtasparnio pilotu dirbęs Williamas liepos mėnesį išėjo iš darbo ir su šeima persikraustė iš Anmer Holo Norfolke į savo apartamentus Kensingtono rūmuose. Princas George'as, trečias žmogus eilėje į sostą, ketvirtadienį turi pradėti lankyti privačią „Thomas's“ mokyklėlę Batersyje Pietų Londone. Jau seniai buvo kalbama, kad Williamas ir Kate norėtų trečio vaiko. Liepos mėnesį su karališkuoju vizitu lankydamasi Lenkijoje kunigaikštienė, kuri pati yra vienas iš trijų šeimos vaikų, gavusi minkštą žaisliuką, skirtą mažiems kūdikėliams nuraminti, pajuokavo apie dar vieną vaiką. Padėkojusi už dovaną ji atsisuko į Williamą ir pajuokavo: „Mums tiesiog teks turėti daugiau kūdikių.“ Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.   
2017 09 04 17:11
Spausdinti