Meniu
Prenumerata

šeštadienis, liepos 2 d.

Pasaulis
TARPTAUTINĖS ORGANIZACIJOS
V. Zelenskis ragina JT Saugumo Tarybą „nedelsiant“ imtis veiksmų
Ukrainos lyderis Volodymyras Zelenskis antradienį paragino Jungtines Tautas „nedelsiant“ imtis veiksmų dėl prezidento Vladimiro Putino invazijos į jo šalį, ragindamas pašalinti Rusiją iš JT Saugumo Tarybos.
Pasaulis
KARO NUSIKALTIMAI
V. Zelenskis kreipsis į JT Saugumo Tarybą dėl Rusijos vykdomo genocido
Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis antradienį kreipsis į Jungtinių Tautų Saugumo Tarybą ir tikriausiai pareikalaus imtis naujų griežtų sankcijų prieš Rusiją dėl civilių gyventojų žudynių Bučoje, kurias vadina karo nusikaltimais ir genocidu.
IQ Tema
INFORMACIJOS FRONTAS
Karas telefono ekrane: išskirtinis socialinių tinklų vaidmuo Ukrainoje
Socialinių tinklų reikšmė iškilo per Arabų pavasarį prieš daugiau nei vienuolika metų. Tačiau Ukrainos kare jiems tenka išskirtinis vaidmuo. Taip
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
A. Merkel teisina 2008-ųjų sprendimą blokuoti Ukrainos stojimą į NATO
Buvusi Vokietijos kanclerė Angela Merkel pirmadienį teisino savo 2008 metų sprendimą neleisti Ukrainai iškart įstoti į NATO ir, Rusijos invazijai temdant jos 16 vadovavimo metų palikimą, atmetė ukrainiečių prezidento Volodymyro Zelenskio kritiką.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Rusija prašo sušaukti JT Saugumo Tarybos posėdį dėl Bučos
Maskva paprašė pirmadienį surengti specialų Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos posėdį aptarti kaltinimams, kad rusų pajėgos įvykdė žiaurių nusikaltimų prieš civilius ukrainiečius šalia Kyjivo esančioje Bučoje.
Komentarai
REDAKTORIAUS ŽODIS
Kur mes būtume, jei ne Ukraina?
Kur mes būtume šiandien, jei Ukraina būtų pasidavusi Rusijai ir Kremliaus planas per dvi tris dienas užimti Kyjivą bei galiausiai
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Vengrija atmeta V. Zelenskio prašymą padėti ginklais
Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas penktadienį atmetė emocingą Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio prašymą tiekti Ukrainą ginklus ir paremti sankcijas Rusijos energijos sektoriui.
Pasaulis
DERYBOS
V. Zelenskis atnaujino derybų su V. Putinu pasiūlymą
Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis vėlai pirmadienį atnaujino pasiūlymą surengti tiesiogines taikos derybas su Rusijos vadovu Vladimiru Putinu ir sakė, kad ginčijamų teritorijų klausimas galbūt galėtų būti išspręstas referendumu.
Pasaulis
KRIPTOVALIUTOS
V. Zelenskis legalizavo Ukrainos virtualių aktyvų rinką
Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis pasirašė dėl dekretą „Dėl virtualių aktyvų“, kuriuo Ukrainoje pradedama kurti legali virtualaus turto, įskaitant kriptovaliutų, rinka.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
V. Zelenskis ragina Ukrainoje įvesti neskraidymo zoną
Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis pirmadienį paragino NATO įvesti neskraidymo zoną virš jo šalies, kad Rusija neužpultų Aljanso narių.
Aktualijos
KARAS UKRAINOJE
Prezidentas skyrė V. Zelenskiui aukščiausią Lietuvos apdovanojimą
Prezidentas Gitanas Nausėda apdovanojo Ukrainos vadovą Volodymyrą Zelenskį Vytauto Didžiojo ordinu su aukso grandine.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
V. Zelenskis kaltina Vakarus netesint pažadų
Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis antradienį pareiškė, kad Vakarai netesi pažadų apsaugoti jo šalį nuo Rusijos atakų. „Jau 13 dienų girdime pažadus,
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
V. Zelenskis žada atstatyti Ukrainą ir sako, kad Rusija tai apmokės
Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis ketvirtadienį pažadėjo ukrainiečiams, kad įsiveržusių Rusijos pajėgų infrastruktūrai padaryta žala bus atitaisyta, o sąskaitą už tai apmokės Maskva.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
V. Zelenskis: Rusija nori „ištrinti“ Ukrainą
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
ES lyderiai: Europos likimas „pakibęs ant plauko“
Europos Sąjungos lyderiai antradienį apkaltino Rusiją „geopolitiniu terorizmu“ dėl jos invazijos į Ukrainą ir įspėjo, kad ne tik Ukrainos, bet ir visos Europos ateitis yra „pakibusi ant plauko“.
ŽYMA
VOLODYMYRAS ZELENSKIS