Meniu
Prenumerata

pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Aktualijos
Venesuela nebepriima JAV dolerių už naftą
Siekdama riboti Jungtinių Valstijų sankcijų poveikį savo ekonomikai, Venesuelos valdžia nurodo naftos eksportuotojams nebepriimti atsiskaitymų JAV doleriais, remdamasis savais šaltiniais skelbia laikraštis „The Wall Street Journal“.
Verslas
Ketvirtadaliu sumenkęs Venesuelos naftos eksportas sukėlė abejonių
Pagrindinio Venesuelos pajamų šaltinio – naftos eksporto – rodikliai nedžiugina. Iš politinio chaoso neišbrendanti Pietų Amerikos valstybė gali nesugebėti grąžinti artimiausių savo skolų.
Aktualijos
Venesuelos parlamentas pasmerkė Konstitucinės asamblėjos planus
Venesuelos Nacionalinė asamblėja pasmerkė neseniai išrinktos prieštaringai vertinamos Konstitucinės asamblėjos pareiškimą, kad ji iš opozicijos kontroliuojamos įstatymų leidžiamosios valdžios institucijos perima visus įgaliojimus.
Aktualijos
D. Trumpas neatmeta karinio JAV įsikišimo Venesueloje galimybės
Konfliktas su Šiaurės Korėja gali būti ne vienintelė JAV problema – prezidentas Donaldas Trumpas atkreipė dėmesį ir į neramumus kitame pasaulio krašte.
Aktualijos
Venesuela po neskaidrių rinkimų: prezidentas opozicijai grasina kalėjimu
Venesuelos rinkimų taryba tvirtina, kad sekmadienį vykusiuose naujos asamblėjos, turinčios perrašyti konstituciją, rinkimuose dalyvavo per 8 mln. žmonių, kurie praktiškai suteikia prezidento Nicolo Maduro valdančiajai Socialistų partijai neribotą valdžią.
Aktualijos
Rinkimai Venesueloje: N.Maduro tikisi laimėti, opozicija sako nepripažinsianti rezultatų
Sekmadienį Venesueloje rengiami rinkimai, kuriuose paaiškės „konstitucinės asamblėjos“ nariai. Tokia institucija yra visiškai naujai formuojama ir dar labiau įtvirtins diktatūrą skurdo kamuojamoje šalyje.  
Aktualijos
JAV rekomenduoja savo piliečiams atšaukti keliones į Venesuelą
JAV Valstybės departamentas nurodė ambasados Karakase darbuotojų šeimų nariams palikti Venesuelą, o taip pat suteikė leidimą darbuotojams savo nuožiūra išvykti iš tos šalies, jos politinei krizei artėjant prie pavojingo lygio.
Aktualijos
D. Trumpo žinutė N. Maduro: „Jungtinės Valstijos nestovės ir nežiūrės, kaip Venesuela griūva“
Nestabili politinė padėtis Venesueloje sulaukė ir Donaldo Trumpo dėmesio. Jos prezidentui Nicolui Maduro siekiant šalyje įvesti naują konstituciją, JAV prezidentas pareiškė, kad amerikiečiai tokiu atveju gali imtis „ekonominių veiksmų“.
ŽYMA
VENESUELA