Meniu
Prenumerata

trečiadienis, birželio 3 d.
Aktualijos
JAV įstatymų leidėjai pasiryžę apriboti prezidento galią panaikinti sankcijas
Antradienį JAV Atstovų Rūmai pritarė naujoms griežtoms sankcijoms Irano, Šiaurės Korėjos ir Maskvos atžvilgiu ir numatė apribojimus prezidento Donaldo Trumpo galioms jas panaikinti.
Aktualijos
Respublikonai ir demokratai susitarė dėl sankcijų Rusijai paketo
Didžiosios JAV partijos Kongrese pasiekė susitarimą dėl sankcijų Rusijai paketo, kuriuo siekiama nubausti Maskvą už kišimąsi į JAV prezidento rinkimus bei karinę agresiją Ukrainoje ir Sirijoje.
Aktualijos
V. Putinas: kam kalbėti apie sankcijas, jei nevyksta nieko neįprasta?
Atsakinėdamas į gyventojų klausimus, Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas išreiškė viltį, kad Maskvos ir Vašingtono santykiai normalizuosis, o pasaulis greitai pamatys, jog Rusija nekelia jokios grėsmės. Vis dėl to tai neleido išvengti sarkastiškų visuomenės pastebėjimų.
Aktualijos
Dėl atsisakymo priimti pabėgėlius žadamos sankcijos, praneša Europos Komisija
Vengrija, Čekija ir Lenkija atsisako priimti pabėgėlius pagal prieštaringai vertinamą solidarumo planą. Todėl Europos Sąjunga šią savaitę imsis teisinių priemonių, pirmadienį pranešė diplomatai.
Aktualijos
JAV Senatas skelbia apie naujas sankcijas Rusijai
JAV Senato respublikonai ir demokratai pasiekė susitarimą dėl naujo sankcijų Rusijai paketo. Tai padaryta vis dar netylant triukšmui dėl įtariamo Rusijos kišimosi į JAV prezidento rinkimus bei vykstant tyrimui dėl galimo slapto Maskvos sąmokslo su prezidento Donaldo Trumpo rinkimų kampanijos veikėjais.
Aktualijos
JT Šiaurės Korėjai atsako sankcijomis
18 Šiaurės Korėjos pareigūnų ir juridinių subjektų Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos posėdyje buvo paskelbtos sankcijos. Jungtinės Valstijos pažadėjo „prireikus kitomis priemonėmis“ atsakyti į Pchenjano vykdomus raketų ir branduolinių užtaisų bandymus.
Aktualijos
JAV diplomatai: sankcijos Rusijai tęsis tol, kol bus grąžintas Krymas
Gegužės pradžioje įvykusio susitikimo tarp Rusijos užsienio reikalų ministro Sergejaus Lavrovo ir JAV valstybės sekretoriaus Rexo Tillersono metu, pastarasis pareiškė, kad sankcijos Maskvai galios tol, kol Krymo kontrolė bus grąžinta Ukrainai.
ŽYMA
SANKCIJOS