Meniu
Prenumerata

šeštadienis, gegužės 15 d.

Pasaulis
PASKUTINĖ EUROPOS DIKTATŪRA
Prezidento rinkimų naktį Baltarusijoje kilo protestuotojų susirėmimų su milicija
Baltarusijos sostinėje ir virtinėje kitų miestų milicija naktį susirėmė su demonstrantais, protestuojančiais prieš sekmadienį įvykusių prezidento rinkimų preliminarius rezultatus, rodančius,
Pasaulis
JAV RINKIMAI
Likus 100 dienų iki rinkimų D. Trumpo populiarumas smarkiai smukęs
JAV prezidentas Donaldas Trumpas sekmadienį griežtai gynė savo perrinkimo kampaniją, likus 100 dienų iki rinkimų, o apklausoms rodant, kad respublikono lyderio populiarumas gerokai nusmuko.
Pasaulis
PASKUTINĖ DIKTATŪRA EUROPOJE
Baltarusijos opozicija vienija jėgas prezidento rinkimams
Baltarusijos opozicijos jėgos ketvirtadienį paskelbė, kad vykdys bendrą rinkimų kampaniją prieš rugpjūčio 9-osios prezidento rinkimus, Centrinei rinkimų komisijai (CRK) atsisakius
Pasaulis
JAV PREZIDENTO RINKIMAI
D. Trumpas smunkantį populiarumą bando gelbėti keisdamas rinkimų kampanijos vadovą
 JAV prezidentas Donaldas Trumpas, smunkant jo populiarumui iki rinkimų likus mažiau nei keturiems mėnesiams, pertvarkė savo rinkimų štabą ir kampanijos vadovą Bradą Parscale'ą pakeitė Respublikonų partijos darbuotoju veteranu Billu Stepienu.
Pasaulis
SPRENDIMAS
Vienu mažiau: kalinamas A. Lukašenkos varžovas negalės dalyvauti rinkimuose
Baltarusijos centrinė rinkimų komisija antradienį atsisakė įregistruoti kandidatu rugpjūtį įvyksiančiuose prezidento rinkimuose kalinamą pagrindinį šalies vadovo Aleksandro Lukašenkos varžovą.
Pasaulis
LENKIJOS PREZIDENTO RINKIMAI
Lenkija: A. Duda užsitikrino antrąją kadenciją
Konservatyvių pažiūrų Lenkijos prezidentas Andrzejus Duda sekmadienį itin maža balsų persvara įveikė liberalių pažiūrų Varšuvos merą ir užsitikrino antrąją kadenciją, rodo pirmadienį paskelbti beveik galutiniai oficialūs rezultatai.
Pasaulis
LENKIJOS PREZIDENTO RINKIMAI
Ar artėja Apšvietos idėjų pabaiga?
Ellen Hinsey ir Rafałas Pankowskis aptaria pirmą Lenkijos prezidento rinkimų turą. Rafałas Pankowskis yra privataus universiteto Varšuvoje „Collegium Civitas“ profesorius ir antirasistinės organizacijos „Never
Pasaulis
GRĖSMĖ ŠALIAI
Dar vienas smūgis D. Trumpui: dukterėčia memuaruose atskleidžia tamsiąją jo pusę
Sukčius, kuriam niekada negana. Taip liepos 14 d. JAV leidyklų lentynose pasirodyti turinčioje atsiminimų knygoje „Per daug ir niekad negana: kaip mano šeima sukūrė pavojingiausią žmogų pasaulyje“ JAV prezidentą Donaldą Trumpą apibūdina jo dukterėčia Mary Trump.
Pasaulis
TOS PAČIOS LYTIES ASMENŲ TEISĖS
Perrinkimo siekiantis A. Duda tikisi užbaigti vaikų „vergovę“
Tos pačios lyties poros Lenkijoje neturi galimybės įsivaikinti. Perrinkimo siekiantis dabartinis šalies vadovas Andrzejus Duda tikisi tam – vaikų „vergovei“ ir „eksperimentams“ su jais – kelią užkirsti ir ateityje.
Pasaulis
KAIMYNYSTĖ
Lenkijos prezidento rinkimai neatneš didelių pokyčių santykiuose su Lietuva
Politologai sako, kad Lenkijos prezidento rinkimai neatneš esminių pokyčių santykiuose su Lietuva, tačiau jie gali pakeisti Varšuvos ryšius su Briuseliu,
Pasaulis
PASKUTINĖ DIKTATŪRA EUROPOJE
Baltarusijos prezidento rinkimų kampanijoje tebedalyvauja 7 žmonės
Baltarusijoje baigus rinkti šalininkų parašus už pretendentus į prezidentus, lenktynėse tebedalyvauja septyni žmonės, įskaitant šiuo metu sulaikytą buvusį bankininką Viktorą
Pasaulis
DONALDAS TRUMPAS
J. Boltonas: D. Trumpas prašė Kinijos prezidento pagalbos būsimuose rinkimuose
JAV prezidentas Donaldas Trumpas prašė Kinijos lyderio Xi Jinpingo pagalbos laimėti šių metų rinkimus, savo knygoje, kurios ištraukos paskelbtos trečiadienį, rašo buvęs Baltųjų rūmų šeimininko patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Johnas Boltonas.
Komentarai
KOMENTARAS
Lenkijos prezidento rinkimai: ar Trzaskowskis – lenkiškasis Macronas?
Birželio 28-ąją Lenkijoje vyks prezidento rinkimai. Bandymas pakviesti piliečius prie balsadėžių gegužės antrąjį sekmadienį buvo nesėkmingas dėl epidemijos ir griežto karantino. Didžiausią politinę intrigą dabar kelia opozicinės partijos „Pilietinė platforma“ kandidatas Varšuvos meras Rafałas Trzaskowskis.
Pasaulis
RINKIMINĖ KOVA
Lenkijos prezidentas pareiškė, kad „LGBT ideologija“ yra blogiau nei komunizmas
Likus vos porai savaičių iki birželio gale numatytų šalies vadovo rinkimų, Lenkijos prezidentas Andrzejus Duda šeštadienį pareiškė, kad „LGBT ideologija“ yra „labiau griaunanti“ nei komunizmas.
Pasaulis
LENKIJOS PREZIDENTO RINKIMAI
Pagaliai į ratus: prezidentui A. Dudai iššūkį meta katalikų įžymybė ir paskutinė opozicijos viltis
Po to, kai Lenkijoje turėję vykti prezidento rinkimai buvo nukelti, dabartinio šalies vadovo Andrzejaus Dudos populiarumas mąžta. Ant kulnų jam lipa Varšuvos meras Rafalas Trzaskowskis ir žurnalistas Szymonas Holownia. IQ kviečia iš arčiau susipažinti su jų portretais.
ŽYMA
PREZIDENTO RINKIMAI