Meniu
Prenumerata

antradienis, spalio 27 d.
Aktualijos
JAV, Kanada ir 15 Europos šalių išsiunčia Rusijos diplomatus
Lietuva, Lenkija, JAV ir kitos šalys nusprendė išsiųsti Rusijos diplomatus.
Aktualijos
Socialdemokratų „maištininkai“ rodo pavyzdį ir ministerijų tarnautojams
Iš Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) traukiasi ne tik Seimo nariai – bent keli aukštas pareigas socdemų valdytose ministerijose užimantys tarnautojai taip pat nusprendė nutraukti narystę.
Aktualijos
Socialdemokratų ministrai paskelbė sprendimus dėl tolesnio darbo
Teisingumo ministrė Milda Vainiutė ir užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius lieka dirbti Vyriausybėje, ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius traukiasi. Apie savo sprendimus pirmadienį po pokalbio su premjeru Sauliumi Skverneliu Vyriausybėje pranešė patys ministrai.
Aktualijos
Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius traukiasi iš socialdemokratų partijos
Socialdemokratams paskelbus pasitraukimą iš valdančiosios koalicijos, vienu pagrindinių klausimų tapo socialdemokratų deleguotų ministrų likimas. Vienas jų, užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pareiškė pirmadienį pasitrauksiantis iš partijos.
Aktualijos
Vokietija Vasario 16-osios aktą Lietuvai paskolins penkeriems metams
Berlyno diplomatiniame archyve rastą Vasario 16-osios Nepriklausomybės aktą Vokietija Lietuvai ketina perduoti penkeriems metams, BNS patvirtino diplomatiniai šaltiniai.
Aktualijos
Molotovo-Ribbentropo pakto pamoka neišmokta, apgailestauja ministras
Molotovo-Ribbentropo pakto, padalijusio rytų Europą į įtakos sferas, pamoka pasaulyje nebuvo išmokta, sakė užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. Antradienį Lietuvai perduota 1939 metais pasirašyto sovietų ir nacių pakto kopija.
Aktualijos
S.Skvernelis: socialdemokratų ministrai galėtų likti su viena sąlyga
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) į premjerus deleguotas Saulius Skvernelis neabejoja, kad koalicijos partnerių, Lietuvos socialdemokratų partijos, tarybai bus pasiūlyta priimti sprendimą trauktis iš valdžios. Tačiau jis mano, kad net koalicijai iširus, socialdemokratų ministrai galėtų likti dirbti.
Aktualijos
L.Linkevičius užstojo M.Saakašvilį, ragina Ukrainą paisyti jo teisių
Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius šeštadienį paragino Ukrainos valdžią  buvusiam Gruzijos lyderiui ir Odesos gubernatoriui Michailui Saakašviliui sudaryti sąlygas teisme ginti savo teisę į Ukrainos pilietybę, kurią jam panaikino prezidentas Petro Porošenka.
Aktualijos
L. Linkevičius: griežtinsime bendradarbiavimo su Rusija rekomendacijas
Užsienio reikalų ministerija ketina griežtinti rekomendacijas dėl institucinių santykių su Rusija. Tokia poziciją lėmė kilęs skandalas dėl Plungės savivaldybės organizuotų jaunimo išvykų į Rusiją. Jaunuoliai, be kitų veiklų, dalyvavo ekskursijose po karo muziejus ir bendravo su nacionalistinės pakraipos baikerių grupuote „Naktiniai vilkai“.
Verslas
Užsienio bankų vadovams Lietuvoje gyventi nereikės, bet kalbą išmokti teks
Lietuvos bankas pritaria užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus siūlymui sušvelninti reikalavimus šalyje veikiantiems užsienio bankams. Pirmiausia žadama nebereikalauti, kad bent vienas banko vadovas nuolat gyventų Lietuvoje.
Aktualijos
Protestuojantys lietuviai užplūdo Rusijos URM feisbuko paskyrą
Rusijos Užsienio reikalų ministerija penktadienį feisbuke išplatino žinutes apie pokario partizanų neva nužudytus Lietuvos gyventojus. Į šį melą greitai sureagavo mūsų šalies internautai.
Aktualijos
Rusijos ambasadoriaus pareiškimai glumina ir piktina, sako L. Linkevičius
Rusijos ambasadoriaus Aleksandro Udalcovo pareiškimai apie Rusijos teisę kelti klausimą dėl 72 mlrd. JAV dolerių kompensacijų Rusijai už Sovietų sąjungos investicijas sovietmečiu yra absurdiški, sako Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. Jis pastebi, kad jie pasirodė likus mažiau nei savaitei iki Lietuvoje minimos Gedulo ir vilties dienos.
Aktualijos
Diplomatijos vadovai – apie penkis J.-C.Junckerio ES scenarijus
Vokietijos ir Lietuvos užsienio reikalų ministrai sako, kad svarstant „kelių greičių“ Europos Sąjungos (ES) idėją būtina užtikrinti, kad tarp valstybių neatsirastų pernelyg didelė atskirtis, nes tik vieninga Europa gali išlaikyti įtaką globaliame pasaulyje.
ŽYMA
LINAS LINKEVIČIUS