Meniu
Prenumerata

trečiadienis, birželio 3 d.
Aktualijos
Molotovo-Ribbentropo pakto pamoka neišmokta, apgailestauja ministras
Molotovo-Ribbentropo pakto, padalijusio rytų Europą į įtakos sferas, pamoka pasaulyje nebuvo išmokta, sakė užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. Antradienį Lietuvai perduota 1939 metais pasirašyto sovietų ir nacių pakto kopija.
Aktualijos
S.Skvernelis: socialdemokratų ministrai galėtų likti su viena sąlyga
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) į premjerus deleguotas Saulius Skvernelis neabejoja, kad koalicijos partnerių, Lietuvos socialdemokratų partijos, tarybai bus pasiūlyta priimti sprendimą trauktis iš valdžios. Tačiau jis mano, kad net koalicijai iširus, socialdemokratų ministrai galėtų likti dirbti.
Aktualijos
L.Linkevičius užstojo M.Saakašvilį, ragina Ukrainą paisyti jo teisių
Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius šeštadienį paragino Ukrainos valdžią  buvusiam Gruzijos lyderiui ir Odesos gubernatoriui Michailui Saakašviliui sudaryti sąlygas teisme ginti savo teisę į Ukrainos pilietybę, kurią jam panaikino prezidentas Petro Porošenka.
Aktualijos
L. Linkevičius: griežtinsime bendradarbiavimo su Rusija rekomendacijas
Užsienio reikalų ministerija ketina griežtinti rekomendacijas dėl institucinių santykių su Rusija. Tokia poziciją lėmė kilęs skandalas dėl Plungės savivaldybės organizuotų jaunimo išvykų į Rusiją. Jaunuoliai, be kitų veiklų, dalyvavo ekskursijose po karo muziejus ir bendravo su nacionalistinės pakraipos baikerių grupuote „Naktiniai vilkai“.
Verslas
Užsienio bankų vadovams Lietuvoje gyventi nereikės, bet kalbą išmokti teks
Lietuvos bankas pritaria užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus siūlymui sušvelninti reikalavimus šalyje veikiantiems užsienio bankams. Pirmiausia žadama nebereikalauti, kad bent vienas banko vadovas nuolat gyventų Lietuvoje.
Aktualijos
Protestuojantys lietuviai užplūdo Rusijos URM feisbuko paskyrą
Rusijos Užsienio reikalų ministerija penktadienį feisbuke išplatino žinutes apie pokario partizanų neva nužudytus Lietuvos gyventojus. Į šį melą greitai sureagavo mūsų šalies internautai.
Aktualijos
Rusijos ambasadoriaus pareiškimai glumina ir piktina, sako L. Linkevičius
Rusijos ambasadoriaus Aleksandro Udalcovo pareiškimai apie Rusijos teisę kelti klausimą dėl 72 mlrd. JAV dolerių kompensacijų Rusijai už Sovietų sąjungos investicijas sovietmečiu yra absurdiški, sako Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. Jis pastebi, kad jie pasirodė likus mažiau nei savaitei iki Lietuvoje minimos Gedulo ir vilties dienos.
Aktualijos
Diplomatijos vadovai – apie penkis J.-C.Junckerio ES scenarijus
Vokietijos ir Lietuvos užsienio reikalų ministrai sako, kad svarstant „kelių greičių“ Europos Sąjungos (ES) idėją būtina užtikrinti, kad tarp valstybių neatsirastų pernelyg didelė atskirtis, nes tik vieninga Europa gali išlaikyti įtaką globaliame pasaulyje.
Aktualijos
2017-ieji: atsakomybės stygius ir lyderystės paieškos
Kitąmet verslininkų ir investuotojų žvilgsniai bus nukreipti į naujosios Vyriausybės darbotvarkę, kurioje tikimasi išvysti dar liberalesnį Darbo kodeksą. Tačiau Lietuvos laukia iššūkiai ir geopolitinėje scenoje, kur taisykles diktuos naujasis JAV prezidentas Donaldas Trumpas ir jam į draugus besiperšantis Rusijos vadovas Vladimiras Putinas.
Aktualijos
Kas nori ir kas gali
Artėjantys Seimo rinkimai – proga įvertinti potencialius partijų lyderius, kurie pretenduotų vadovauti naujai Vyriausybei. Ar tarp jų yra galinčių vesti tautą?
ŽYMA
LINAS LINKEVIČIUS