Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, spalio 29 d.
Aktualijos
Konservatoriai su valdančiaisiais tarsis dėl paramos
Savo vietą naujojoje koalicijoje netiesiogiai gali rasti ir konservatoriai – Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) lyderis Gabrielius Lansbergis sakė, kad dabar svarbiausia valstybėje yra stabilumas, o partijos prezidiumas patvirtino, jog tarsis su valdančiaisiais dėl paramos svarbiems valstybei darbams.
Aktualijos
S.Skvernelis ir G.Landsbergis: koalicijos klausimas kol kas ankstyvas
Premjeras Saulius Skvernelis, ketvirtadienį susitikęs su opozicinės Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininku Gabrieliumi Landsbergiu, sako, kad tol, kol veikia socialdemokratų ir „valstiečių“ koalicija, nėra reikalo ieškoti kitų partijų paramos Vyriausybei.
Aktualijos
Nuomonę dėl lengvatinio PVM tarifo šildymui dydžio pareiškė konservatorių lyderis
Susitarimą su valdančiaisiais „valstiečiais“ dėl pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatos centriniam šildymui sugrąžinimo sudaręs konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis mano, kad lengvatinis tarifas turėtų siekti 9 procentus.
Aktualijos
Vyriausybėje susitiko S.Skvernelis ir G.Landsbergis
Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis susitikęs su konservatorių lyderiu Gabrieliumi Landsbergiu dar labiau pakurstė kalbas apie galimą Lietuvos valstiečių ir žaliųjų frakcijos skilimą.
Aktualijos
S. Skvernelį nudžiugino G. Landsbergio parama
Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis sako, kad Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų lyderio Gabrieliaus Landsbergio pažadai remti strategines reformas rodo, jog opozicija veikia konstruktyviai.
Aktualijos
G. Landsbergiui pakako vieno rinkimų turo
Didžiausiai opozicinei partijai – Tėvynės sąjungai–Lietuvos krikščionims demokratams (TS – LKD) – ir toliau vadovaus 35 metų Seimo narys Gabrielius Landsbergis.
Aktualijos
Jaunojo pirmininko išbandymas
Šiandien ir rytoj vyksiančiuose Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmalaikiuose pirmininko rinkimuose Gabrielius Landsbergis (35 metų) pasitikrins, ar tebeturi daugumos partijos narių pasitikėjimo mandatą.
Aktualijos
Trumpa šlovės akimirka
Po pirmojo Seimo rinkimų turo atrodė, kad rinkėjai patikėjo naujausiais Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) lyderiais, ir drąsus Gabrieliaus Landsbergio komandos eksperimentas naujus veidus siųsti į vienmandates apygardas pasiteisins.
Aktualijos
Kas nori ir kas gali
Artėjantys Seimo rinkimai – proga įvertinti potencialius partijų lyderius, kurie pretenduotų vadovauti naujai Vyriausybei. Ar tarp jų yra galinčių vesti tautą?
ŽYMA
GABRIELIUS LANDSBERGIS