Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, spalio 29 d.
Komentarai
Nenorite lietaus? Uždrauskime skėčius!
Šešėlinė ekonomika patenka į kiekvienos valdžios taikiklį, tad nenuostabu, kad kovoti su šešėliu planuoja ir dabartiniai valdantieji.
Aktualijos
Panaikinus PVM lengvatą viešbučiams, biudžetas padidėtų 14 mln. eurų
Finansų ministras Vilius Šapoka Seimo Biudžeto ir finansų komitete pristatė pertvarkytų mokesčių naudą.
Aktualijos
Būsimų pensijų matematika: 2 + 0 + 0 = 0?
Politikai vėl žada imtis privačių pensijų fondų reformos, nors tokios pastangos daliai piliečių vis vien neužtikrins sotesnės senatvės
Aktualijos
Vyriausybė pritaria atsiskaitymo grynaisiais pinigais ribojimui
Finansų ministerijos pasiūlymas riboti atsiskaitymus grynaisiais iki 3 tūkst. eurų vardan kovos su šešėline ekonomika susilaukė pritarimo iš Vyriausybės.
Aktualijos
Kitų metų biudžetas: papildomi 0,5 mlrd. eurų vaikams, pensijoms ir skurdo mažinimui
Kitų metų biudžete turėtų atsirasti papildomų lėšų vaikams, pensijoms bei kitai paramai. Premjeras Saulius Skvernelis siūlo padidinti skiriamas lėšas beveik 0,5 mlrd. eurų. Iš viso šioms sritims galėtų būti skiriama daugiau nei 4 mlrd. eurų.
Aktualijos
Finansų ministras: mažiau uždirbančių laukia mažesni mokesčiai
Finansų ministras žada mažesnius mokesčius mažiau uždirbantiems. Vilius Šapoka sako, kad jiems bus mažinamos tiek socialinio draudimo įmokos, tiek pajamų mokestis, be to, didės neapmokestinamasis pajamų dydis.
Komentarai
Protingas greitis
Karui keliuose atsirado unikalus ir universalus sprendimas: panaikinkime visus greičio apribojimus ir numatykime, kad važiuoti visada privalu „protingu greičiu“.
Verslas
Rudenį startuos 13 tūkst. eurų fondą žadanti čekių loterija
Fiskalinių čekių loterija startuos rudenį, žada finansų ministras, tačiau Vilius Šapoka nesitiki, kad loterija greitai sumažins šešėlį. Jis taip pat sako, kad pradžioje joje galės dalyvauti tik čekiai, išduodami paslaugų sektoriuje.
Aktualijos
Finansų ministras sprendimus dėl reformų žada šiemet
Pagrindiniai sprendimai dėl Vyriausybės planuojamos mokesčių pertvarkos, įskaitant ir darbo pajamų mokesčių perkėlimas darbuotojui, turėtų būti priimti dar šiemet, sako finansų ministras.
ŽYMA
FINANSŲ MINISTERIJA