Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, gegužės 13 d.

Aktualijos
Švedijos žvalgyba: galimų islamo ekstremistų skaičius šalyje išaugo iki tūkstančių
Švedijos žvalgybos agentūra „Sapo“ pranešė, kad per pastaruosius septynerius metus į smurtą linkusių ekstremistų padaugėjo nuo 200 iki „tūkstančių“. Tiesa, jie ramina, tik maža dalis jų gali būti laikomi potencialiais teroristais.
Aktualijos
Suimtas įtariamasis dėl išpuolio Stokholme
Švedijos policija šeštadienį pranešė, kad vyras, suimtas dėl „įtariamo teroristinio nusikaltimo“, galbūt yra vairuotojas, ankstesnę dieną nukreipęs sunkvežimį į žmonių minią prie gausiai lankomo Stokholmo prekybos centro.
Aktualijos
Stokholme į minią įsirėžė sunkvežimis, žuvo 3 žmonės (atnaujinta)
Krovininis sunkvežimis penktadienį Stokholme įsirėžė į minią žmonių prie vienos parduotuvės.
Aktualijos
Lietuvos pėdomis: švedai grąžina privalomą karinę tarnybą
Švedija ketvirtadienį paskelbė nuo ateinančios vasaros grąžinsianti privalomąją karinę tarnybą, reaguojant į pasaulinius saugumo iššūkius, įskaitant keliamus Rusijos.
Aktualijos
Apie siaubingą „įvykį“ Švedijoje žino tik D. Trumpas
JAV prezidento Donaldo Trumpo pareiškimas apie Švedijoje neva įvykusį didelį incidentą nustebino šią Skandinavijos šalį bei išprovokavo naują interneto memų
Verslas
Dėl kabelio gedimo vėl neveikia „NordBalt“
Elektros jungtis su Švedija „NordBalt“ vėl neveikia, ji buvo sugedusi ir praėjusią savaitę.
Aktualijos
Siro namų taisyklės
Į Lietuvą bus nukreipti stipriausi, kaip tikina Jungtinių Tautų pabėgėlių agentūros (UNHCR) atstovė Karolina Lindholm-Billing, nes kabintis į gyvenimą čia bus sunkiau nei senojoje Europoje. Interviu IQ apžvalgininkui Ignui Krasauskui – apie siauras galimybes sustabdyti mirtinas keliones Viduržemio jūra ir tai, kaip pačiūžuota Somalio rinktinė atsidūrė pasaulio čempionate Irkutske.
IQ Tema
Kada pavysime Švediją?
Nepriklausomybės pradžioje žadėta, esą netrukus gyvensime kaip švedai. IQ įvertinus buvusios SSRS šalis matyti, kad su estais esame arčiausiai šio tikslo.
ŽYMA
ŠVEDIJA