Meniu
Prenumerata

penktadienis, vasario 26 d.

Aktualijos
Retas vaizdas: Šiaurės ir Pietų Korėjos lyderiai pradėjo istorinį susitikimą
Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas ir Pietų Korėjos prezidentas Moon Jae-inas penktadienį pradėjo istorinį aukščiausio lygio susitikimą, itin simboliškai paspaudę vienas kitams ranką, būdami jų šalis skiriančios Karinės demarkacijos linijos priešingose pusėse.
Aktualijos
Netikėtas posūkis: D. Trumpas susitiks su Kim Jong Unu
JAV prezidentas Donaldas Trumpas ketvirtadienį sutarė dėl istorinio pirmojo susitikimo su Šiaurės Korėjos lyderiu Kim Jong Unu.
Komentarai
Putinas ir jo naujieji ginklai
Maži berniukai dažnai svajoja apie magiškus ginklus, tokius kaip mirties spindulys ar sąmonę atimantis purškalas, galinčių suteikti jiems žvaigždės statusą, naikinti priešus ar bent jau pagyvinti nuobodžią pamoką.
Komentarai
Šiaurės Korėjos grėsmė
Šiaurės Korėjos neseniai išbandyta balistinė raketa „Hwasong-15“ per 53 min. skrydį pasiekė 4 475 km aukštį. Paleidę raketą skrieti lėkštesne trajektorija Kim Jong-uno režimo kariai pataikytų į rytinę JAV pakrantę. Šiaurės Korėja dar nepademonstravo, ar grįždama į atmosferą raketa atlaikytų trintį su oru, bet jau paskelbė galinti suduoti branduolinį smūgį ir esanti visavertė branduolinė valstybė.
Verslas
Olimpinis vasario karštis
Pietų Korėjoje vyksiančios XXIII olimpinės žaidynės pasižymės įtampa ne vien dėl sportininkų rezultatų.
IQ Tema
Galite pabučiuoti nuotaką...
Įvairiuose pasaulio kampeliuose stiprėjant atsiskyrimo nuotaikoms, lengva pamiršti, kad kai kur rusena ir viltys susijungti
The Economist
Raudonosios linijos ir nevykę pasirinkimai
Kaip galėtų prasidėti branduolinis karas Korėjoje ir kuo jis baigtųsi
Aktualijos
Japonijos nacionaliniuose rinkimuose – užtikrinta premjero partijos pergalė
Sekmadienį vykusiuose nacionaliniuose rinkimuose Japonijos ministro pirmininko Shinzo Abe Liberalų demokratų partija ir nedidelė jos koalicijos partnerė pelnė užtikrintą pergalę.
Aktualijos
Branduolinio karo grėsmė – kasdieniuose diplomatiniuose pokalbiuose
Šiaurės Korėjos ambasadoriaus prie Jungtinių Tautų pavaduotojas Kim In Ryongas pirmadienį pareiškė, kad padėtis Korėjos pusiasalyje „tapo itin nestabili, ir bet kurią akimirką gali įsiplieksti branduolinis karas“.
Aktualijos
Japonija palaiko JAV poziciją dėl Šiaurės Korėjos
Japonijos premjeras Shinzo Abe trečiadienį pareiškė, kad laikas dialogui su Šiaurės Korėja baigėsi, ir prisidėjo prie JAV perspėjimo, kad svarstomos „visos galimybės“.
ŽYMA
ŠIAURĖS KORĖJA