Meniu
Prenumerata

trečiadienis, gegužės 18 d.

Temos
KARAS UKRAINOJE
Štabe su V. Zelenskiu
Žurnalistas Oliveris Carollas su Ukrainos prezidentu susitiko tvirtove paverstame vadovavimo centre. Volodymyras Zelenskis atrodė pavargęs, bet nepraradęs humoro jausmo. Balti metaliniai
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
V. Zelenskis įkūrė sutelktinio finansavimo platformą gynėjų paramai ir Ukrainos atstatymui
Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis ketvirtadienį paleido pasaulinę sutelktinio finansavimo platformą, turinčią padėti Kyjivui surinkti lėšų, reikalingų karui su Rusija laimėti ir šalies infrastruktūrai atstatyti.
Pasaulis
RUSIJOS AGRESIJA
Prieš Vakarų susitikimą dėl ginklų Ukrainai Rusija perspėja dėl 3-iojo pasaulinio karo
Prieš antradienį įvyksiantį Jungtinių Valstijų ir sąjungininkių susitikimą dėl tolesnio ginkluotės siuntimo į karo draskomą Ukrainą Rusija įspėjo apie „realią“ Trečiojo pasaulinio karo grėsmę.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
V. Zelenskis skelbia Rusijos puolimo Rytų Ukrainoje pradžią (papildyta)
Aktualijos
V. ZELENSKIO KREIPIMASIS Į SEIMĄ
V. Zelenskis: Lietuva viena pirmųjų atėjo į pagalbą Ukrainai
Lietuva yra viena pirmųjų, atėjusių į pagalbą Ukrainai, antradienį kreipdamasis į Seimą sakė Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis. „Jūs buvote vieni pirmųjų,
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
V. Zelenskis: Rusijos agresija neapsiriboja vien Ukraina
Rusijos agresija yra nukreipta prieš visą Europą, pareiškė Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis ir pridūrė, kad invazijos į Ukrainą sustabdymas yra būtinas visų demokratinių valstybių saugumui.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
V. Zelenskis: išvaduotoje Borodiankoje padėtis „dar šiurpesnė“ negu Bučoje
Netoli Kyjivo esančiame Borodiankos mieste Rusijos karių paliktas nuniokojimas yra „daug šiurpesnis“ ir aukų „dar daugiau“ negu šalimais esančiame Bučos miestelyje, kurio vaizdai sukėlė pasibaisėjimą visame pasaulyje, ketvirtadienį pareiškė Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis.
Pasaulis
SANKCIJOS RUSIJAI
JAV dėl žudynių Ukrainoje skelbs naujas sankcijas Rusijai
Jungtinės Valstijos trečiadienį turi paskelbti griežtų naujų sankcijų Rusijai, įskaitant naujų investicijų draudimą, Ukrainos prezidentui ankstesnę dieną pademonstravus Jungtinių Tautų Saugumo Tarybai šiurpių smurto vaizdų ir apkaltinus Maskvą daugybe žiaurių nusikaltimų.
Komentarai
KARAS UKRAINOJE
Geri laikai gimdo silpnus žmones
Vasario 21 d. garsi autorė Anne Applebaum savo komentarą apie padėtį pasaulyje ir ką tik įvykusią Miuncheno saugumo konferenciją autoritetingame
Pasaulis
TARPTAUTINĖS ORGANIZACIJOS
V. Zelenskis ragina JT Saugumo Tarybą „nedelsiant“ imtis veiksmų
Ukrainos lyderis Volodymyras Zelenskis antradienį paragino Jungtines Tautas „nedelsiant“ imtis veiksmų dėl prezidento Vladimiro Putino invazijos į jo šalį, ragindamas pašalinti Rusiją iš JT Saugumo Tarybos.
Pasaulis
KARO NUSIKALTIMAI
V. Zelenskis kreipsis į JT Saugumo Tarybą dėl Rusijos vykdomo genocido
Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis antradienį kreipsis į Jungtinių Tautų Saugumo Tarybą ir tikriausiai pareikalaus imtis naujų griežtų sankcijų prieš Rusiją dėl civilių gyventojų žudynių Bučoje, kurias vadina karo nusikaltimais ir genocidu.
IQ Tema
INFORMACIJOS FRONTAS
Karas telefono ekrane: išskirtinis socialinių tinklų vaidmuo Ukrainoje
Socialinių tinklų reikšmė iškilo per Arabų pavasarį prieš daugiau nei vienuolika metų. Tačiau Ukrainos kare jiems tenka išskirtinis vaidmuo. Taip
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
A. Merkel teisina 2008-ųjų sprendimą blokuoti Ukrainos stojimą į NATO
Buvusi Vokietijos kanclerė Angela Merkel pirmadienį teisino savo 2008 metų sprendimą neleisti Ukrainai iškart įstoti į NATO ir, Rusijos invazijai temdant jos 16 vadovavimo metų palikimą, atmetė ukrainiečių prezidento Volodymyro Zelenskio kritiką.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Rusija prašo sušaukti JT Saugumo Tarybos posėdį dėl Bučos
Maskva paprašė pirmadienį surengti specialų Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos posėdį aptarti kaltinimams, kad rusų pajėgos įvykdė žiaurių nusikaltimų prieš civilius ukrainiečius šalia Kyjivo esančioje Bučoje.
Komentarai
REDAKTORIAUS ŽODIS
Kur mes būtume, jei ne Ukraina?
Kur mes būtume šiandien, jei Ukraina būtų pasidavusi Rusijai ir Kremliaus planas per dvi tris dienas užimti Kyjivą bei galiausiai
ŽYMA
VOLODYMYRAS ZELENSKIS