Meniu
Prenumerata
pirmadienis, balandžio 6 d.
Pasaulis
Naftos tiekimas
Latvijos premjeras neatmeta galimybės naftą Baltarusijai tiekti per Latvijos uostus
Latvijos vyriausybės vadovas Krišjanis Karinis ketvirtadienį su darbo vizitu atvyko į Baltarusijos sostinę, kur susitiko su šalies prezidentu Aleksandru Lukašenka. Jis patvirtino naftos
Verslas
Klaipėdos jūrų uostas
Prezidentūra reikalauja uosto vadovą paskirti greičiau
Prezidento Gitano Nausėdos patarėjas Jaroslavas Neverovičius ketvirtadienį paragino greitai paskirti naująjį Klaipėdos uosto vadovą.
Verslas
Klaipėdos ambicijoms įgyvendinti reikalingi greiti veiksmai ir aiški vizija
Klaipėdos uostas puikiai žinomas Baltijos jūros regione ir yra jo pažiba. Tačiau pats miestas tarptautiniu lygiu išlieka santykinai blankus, nors jo vadovai, verslas ir aktyvistai tiki, kad tai pavyks pakeisti.
Verslas
Klaipėdos proveržio strategija: pasiruošt, dėmesio, ...
Dar šiais metais turėtų būti parengta ir pasirašyta Klaipėdos ekonominės plėtros strategija, kuriai naudojamas ir skambesnis proveržio pavadinimas. Tačiau už strategijoje nubrėžtas kryptis svarbesnis klausimas, ar pavyks ją įgyvendinti?
Aktualijos
Žemės ūkio ministras: Šventosios uosto atnaujinimas gali kainuoti iki 40 mln. eurų
Žemės ūkio ministras Bronius Markauskas prasitarė, kad dabar neveikiančio Šventosios jūrų uosto atstatymui gali prireikti maždaug 35-40 mln. eurų. Tikimasi, kad šį projektą bus galima finansuoti iš ES lėšų.
Verslas
Poros valandų stotelė
Vien galimybės priimti kruizinius laivus Klaipėdai nepakanka.
Aktualijos
Lyg Siamo dvyniai
Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas įsitikinęs, kad savivaldybė galėtų prisiimti daugiau atsakomybės už uosto veiklą ir tapti viena jo dalininkių. Apie uostamiesčio iššūkius su jo vadovu kalbėjosi IQ žurnalo vyriausiasis redaktorius Ovidijus Lukošius.
ŽYMA
UOSTAS