Meniu
Prenumerata

penktadienis, rugpjūčio 14 d.
IT ir transportas
KIBERNETINIS SAUGUMAS
Silpnoji grandis: kibernetinę gynybą Lietuvoje slopina darbuotojų trūkumas ir neišprusimas
Valstybės įstaigų kibernetinis saugumas yra svarbi nacionalinio saugumo sudedamoji dalis. Tačiau apie tai daugiau kalbama, nei daroma.
Aktualijos
Profesionalų Vyriausybės profesionalas
Užsienio reikalų ir krašto apsaugos ministrų kėdėse ne vienus metus praleidęs Linas Linkevičius pelnė diplomatijos virtuozo, o ne karingo politiko reputaciją
IQ Tema
Linas Linkevičius. Didesnis už savo postą
Užsienio reikalų ministras ne tik išvengia susikirtimų su prezidente, bet ir išlieka populiarus
Verslas
„Adidas“ siūlant drabužius su užrašu „USSR“, Lietuva stebisi dėl imperinės nostalgijos
Vokiečių sportinės aprangos milžinės „Adidas“ siūlymas įsigyti drabužius su Sovietų Sąjungos simbolika sukėlė Lietuvos diplomatų nuostabą dėl vis pasitaikančios „imperinės nostalgijos“.
Aktualijos
Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius traukiasi iš socialdemokratų partijos
Socialdemokratams paskelbus pasitraukimą iš valdančiosios koalicijos, vienu pagrindinių klausimų tapo socialdemokratų deleguotų ministrų likimas. Vienas jų, užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pareiškė pirmadienį pasitrauksiantis iš partijos.
Aktualijos
L. Linkevičius: griežtinsime bendradarbiavimo su Rusija rekomendacijas
Užsienio reikalų ministerija ketina griežtinti rekomendacijas dėl institucinių santykių su Rusija. Tokia poziciją lėmė kilęs skandalas dėl Plungės savivaldybės organizuotų jaunimo išvykų į Rusiją. Jaunuoliai, be kitų veiklų, dalyvavo ekskursijose po karo muziejus ir bendravo su nacionalistinės pakraipos baikerių grupuote „Naktiniai vilkai“.
ŽYMA
UŽSIENIO REIKALŲ MINISTERIJA