Meniu
Prenumerata

penktadienis, birželio 5 d.
Aktualijos
Minimalus atlyginimas bus keliamas nuo sausio, žada premjeras
Nuo kitų metų pradžios daugiau negu 10 eurų bus pakelta minimali mėnesio alga (MMA), sako ministras pirmininkas Saulius Skvernelis. Tikslią sumą turėtų nustatyti Trišalė taryba, kuri rinksis antradienį.  Šiuo metu minimali alga yra 380 eurų.
Aktualijos
Naujas Darbo kodeksas permainų neatneš, sako ekspertai
Pradžioje kelti ambicingi tikslai naujam Darbo kodeksui nėra išpildomi, sako ekonomistai. Jų nuomone, Seimui antradienį patobulinus nuo liepos įsigaliosiantį naująjį Darbo kodeksą, permainų darbo santykių lankstumo prasme tikėtis neverta. Naujasis įstatymas tiesiog labiau atspindės realią situaciją darbo rinkoje.
Verslas
Darbo kodeksas: premjeras neabejoja, profsąjungos siūlo atidėti iki 2018
Darbo santykius liberalizuojantis naujasis Darbo kodeksas, priimtas dar praėjusią kadenciją, tačiau naujojo Seimo pusmečiui atidėtas, liepą įsigalios su tomis pataisomis, dėl kurių jau yra apsisprendusi Trišalė taryba, kartoja premjeras.
Aktualijos
Darbo kodeksas: ilgai laukę dar palaukit
Jei Trišalei tarybai laiku nepavyks susitarti dėl visų ginčus keliančių naujojo Darbo kodekso klausimų, jo įsigaliojimas gali būti dar kartą atidėtas. Apie tai pareiškė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis.
Verslas
Trišalėje taryboje vėl nepavyko susitarti
Vyriausybės, darbuotojų ir darbdavių atstovams Trišalėje taryboje antradienį nepavyko susitarti dėl darbo tarybų ir profesinių sąjungų kompetencijų paskirstymo.
ŽYMA
TRIŠALĖ TARYBA