Meniu
Prenumerata

šeštadienis, gruodžio 3 d.

Pasaulis
JUNGTINĖS TAUTOS
Nesulaukusi paramos Rusija atšaukė JT balsavimą dėl Ukrainos
Rusija atšaukė penktadienį planuotą Jungtinių Tautų (JT) Saugumo Tarybos balsavimą dėl „humanitarinės“ rezoliucijos Ukrainoje, nesulaukusi paramos iš artimiausių savo sąjungininkų, pranešė diplomatai.
Pasaulis
TARPTAUTINĖS ORGANIZACIJOS
Rusija blokavo JT rezoliuciją, smerkiančią agresiją prieš Ukrainą
Rusija, kaip ir tikėtasi, penktadienį vetavo Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos rezoliuciją, kurios tekste „kuo griežčiausiai smerkiama“ Maskvos agresija prieš Ukrainą ir reikalaujama nedelsiant išvesti pajėgas.
NT ir energetika
ASTRAVO AE
Seimas priėmė rezoliuciją dėl Astravo AE grėsmės branduolinei saugai Europoje
Baltarusijoje baigiama statyti Astravo atominė elektrinė (AE) kelia grėsmę branduolinei saugai visoje Europoje, todėl jėgainės veiklos parengiamieji darbai, kurie dėl politinio nestabilumo yra visiškai nepriimtini, turi būti nedelsiant nutraukti, teigiama Seimo antradienį priimtoje rezoliucijoje.
Pasaulis
ES ATSAKAS
Europos Parlamentas patvirtino rezoliuciją dėl Baltarusijos
Aktualijos
Seimas siūlo neleisti į Lietuvą atvykti 44 asmenims
Lietuvos nepageidaujamų asmenų sąrašas gali pasipildyti beveik pusšimčiu naujų pavardžių. Šį ketvirtadienį Seimas nubalsavo už rezoliuciją, kuria siūloma uždrausti į šalį atvykti žmonėms,  tiesiogiai susijusiais su Sergėjaus Magnickio nužudymu.
Aktualijos
Laiškas iš JAV Kongreso: raginama stabdyti Sporto rūmų rekonstrukciją
12 Jungtinių Amerikos Valstijų Kongreso narių pasirašė laišką, raginantį stabdyti Vilniaus koncertų ir sporto rūmų rekonstrukcijos projektą.
ŽYMA
REZOLIUCIJA