Meniu
Prenumerata

trečiadienis, sausio 27 d.

Pasaulis
APLINKOSAUGA
JAV oficialiai pasitraukė iš Paryžiaus klimato susitarimo
Jungtinės Valstijos, kur vis dar neįmanoma prognozuoti prezidento rinkimų baigties, trečiadienį oficialiai pasitraukė iš Paryžiaus klimato susitarimo ir tapo pirmąja tai padariusia šalimi.
Komentarai
Prezidentas visada tvytina du kartus
Pirmoji JAV prezidento D. Trumpo kelionė į Arabų šalis ir Europą sukėlė daug emocingų diskusijų. Žiniasklaidoje ypač daug dėmesio susilaukė jo kūno kalba ir tviterio žinutės apie didžiulę kelionės į Europą sėkmę ar su realybės šou palygintas jo pažadas apie poziciją dėl JAV dalyvavimo Paryžiaus klimato kaitos susitarime informuoti kitą savaitę.
Aktualijos
D. Trumpo nacionalizmas baudžia JAV
JAV traukiasi iš Paryžiaus susitarimo dėl klimato kaitos, ketvirtadienį Baltųjų rūmų Rožių sode paskelbė prezidentas Donaldas Trumpas. Jo nacionalizmą primenanti politika pamažu ima daryti reikšmingą įtaką stipriausios pasaulio ekonomikos įvaizdžiui tarptautinėje erdvėje.
Aktualijos
JAV miestai stoja prieš šalies pasitraukimą iš Paryžiaus sutarties
Nepaisant prezidento Donaldo Trumpo paskelbimo dėl Paryžiaus susitarimo anuliavimo, keli JAV miestai ir valstijos pareiškė, kad laikysis šio pasaulinio susitarimo.
Aktualijos
JAV pasitraukia iš Paryžiaus kilimato susitarimo
Vakar vakare Donaldas Trumpas paskelbė, jog JAV anuliuoja Baracko Obamos praėjusį lapkritį ratifikuotą Paryžiaus klimato kaitos sutartį.
ŽYMA
PARYŽIAUS KLIMATO SUSITARIMAS