Meniu
Prenumerata

antradienis, spalio 26 d.

Aktualijos
COVID-19
Ketvirtoji COVID-19 banga Lietuvoje netrukus taps didžiausia per visą pandemiją
Ketvirtoji COVID-19 banga Lietuvoje netrukus taps didžiausia per visą pandemiją, prognozuojama penktadienį Vyriausybės paskelbtoje duomenų apžvalgoje.
NT ir energetika
KOMERCINIS NT
„Newsec“: auganti biurų paklausa Vilniuje didins jų kainas
Vilniuje šių metų trečiąjį ketvirtį užfiksuota apie 56 tūkst. kv. metrų naujų biurų nuomos sandorių ir tai rodo, jog nepaisant pandemijos sostinėje biurų nuomos paklausa ženkliai auga, todėl didės ir jų nuomos kaina, teigia nekilnojamojo turto (NT) paslaugų bendrovės „Newsec“ biurų sprendimų vadovė Indrė Narauskaitė.
Aktualijos
COVID-19
A. Dulkys: artimiausias dvi savaites COVID-19 susirgimų piko dar nepasieksime
Per artimiausias dvi savaites susirgimų COVID-19 piko Lietuva dar nepasieks, ateityje gali būti svarstomos įvairios priemonės, taip pat – ir kaukių dėvėjimas lauke, savo sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.
Aktualijos
COVID-19
Siūloma grąžinti privalomas kaukes uždarose erdvėse ir turintiems imunitetą
Vidaus reikalų ministerija siūlo Vyriausybei grąžinti privalomą kaukių dėvėjimą uždarose erdvėse ir tais atvejais, kai paslaugos teikiamos pasiskiepijusiems ar persirgusiems COVID-19 žmonėms.
Aktualijos
COVID-19
COVID-19 protrūkių šalyje daugėja, situacija išlieka įtempta
Praėjusią savaitę šalyje fiksuota trečdaliu daugiau aktyvių COVID-19 protrūkių nei laikotarpiu prieš tai, daugiausia – ugdymo įstaigose, antradienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).
Aktualijos
KORONAVIRUSAS
Praėjusią parą nustatyti 833 nauji koronaviruso atvejai, mirė 6 žmonės
Praėjusią parą Lietuvoje nustatyta 833 nauji koronaviruso atvejai, nuo šios infekcinės ligos mirė šeši žmonės, šeštadienį pranešė Statistikos departamentas. Du mirusieji
Aktualijos
KORONAVIRUSAS
Vakcinų teikiama apsauga po pusės metų blėsta
„Pfizer-BioNTech“ ir „AstraZeneca“ vakcinų nuo COVID-19 dviejų dozių teikiama apsauga ima blėsti per trumpesnį nei pusės metų laikotarpį, todėl gali
NT ir energetika
NT RINKA
NT sandorių šiemet padaugėjo 42 proc.
Nekilnojamojo turto (NT) pirkimo-pardavimo sandoriai per septynis šių metų mėnesius Lietuvoje lenkė prieš metus dėl pandemijos apkarpytus rodiklius ir išliko panašūs į pastarųjų kelių mėnesių tendencijas, skelbia Registrų centras.
Verslas
KRIZĖ
Registrų centro analizė: dauguma naujų įmonių įveikė pandemijos iššūkius
Didžioji dalis verslo naujokų pandeminiais 2020 metais dirbo pelningai, didino darbuotojų skaičių ir augino pajamas, pranešė Registrų centras.
The Economist
ĮMANOMA, BET ANAIPTOL NEĮRODYTA
Ko verta teorija, kad COVID-19 ištrūko iš kinų laboratorijos
Kol kas turima tik netiesioginių įrodymų Kaip ir dauguma naujų ligų, užsikrėtimų grandinė, dėl kurios po pasaulį išplito SARS-CoV-2, galėjo prasidėti,
Aktualijos
COVID-19
Prezidentūra: per vasarą būtina pasirengti pandemijos valdymui rudenį
Vasara yra kritinis metas, kai būtina pasirengti pandemijos valdymui rudenį, teigia Prezidentūra.
Aktualijos
GIMSTAMUMAS
Meilė koronaviruso metu: per pandemiją mažėjo ir santuokų, ir naujagimių
Nors įvairiose pasaulio šalyse buvo tikėtasi, kad vienas koronaviruso pandemijos ir karantino šalutinių efektų bus didesnis gimstamumas, bent jau Lietuvoje taip neįvyko. 
Aktualijos
KARANTINAS
Vyriausybė svarsto atšaukti karantiną, jei situacija ir toliau gerės
Jeigu epidemiologinė situacija toliau gerės, karantinas gali būti nebetęsiamas, tačiau ir toliau išliks tam tikri apribojimai, sako premjerė ir sveikatos apsaugos ministras.
Aktualijos
PANDEMIJA
NVSC: per savaitę COVID-19 protrūkių šalyje sumenko daugiau nei trečdaliu
Per savaitę COVID-19 protrūkių šalyje sumenko daugiau nei trečdaliu – nuo 331 užpraeitos savaitės pabaigoje iki 212 praėjusios savaitės pabaigoje, antradienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).
Aktualijos
Pandemijos rezultatai: lietuviai baiminasi dėl savo finansų ir labiau tiki ES nei savo valdžia
Dauguma Lietuvos gyventojų jaučia nežinomybę ir baiminasi dėl savo finansinės ateities, tačiau išsiskiria savo pozityviu požiūriu į ES. Tai rodo
ŽYMA
PANDEMIJA