Meniu
Prenumerata

sekmadienis, gegužės 16 d.

Aktualijos
KONSTITUCINIS TEISMAS
Privaloma narystė Architektų rūmuose visiems architektams prieštarauja Konstitucijai
Privaloma narystė Architektų rūmuose profesine veikla nesiverčiantiems architektams pažeidžia Konstituciją, penktadienį paskelbė Konstitucinis Teismas (KT).
Komentarai
Ko trūksta iki brandos atestato?
Gegužės 1-ąją šventėme 15 metų ES narystės sukaktį. Tai – tik akimirka tūkstantmetės Lietuvos istorijoje, bet milžiniškas šuolis mūsų moderniai valstybei. Per šį trumpą laiką Lietuva beprotiškai pasikeitė ir pateko į pažangiausių valstybių lygą. Štai 10 dalykų, už kuriuos Lietuvai rašau aukščiausią balą. Bet brandos atestatui gauti dar reikia pabaigti namų darbus.
Aktualijos
S. Skvernelis: Lietuva tapo visų svarbiausių pasaulio ir Europos organizacijų nare
Lietuva tampa Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) nare. Premjeras Saulius Skvernelis sako, kad su šia naryste šalis tapo visų svarbiausių pasaulio ir Europos organizacijų nare.
Aktualijos
Lietuva baigė derybas dėl narystės EBPO
Pirmadienį oficialiai baigtos derybos dėl Lietuvos narystės Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijoje (EBPO).
Aktualijos
Lietuva tampa penktąja asocijuota CERN nare
Lietuva prisijungs prie didžiausios pasaulyje mokslo institucijos – Europos branduolinių tyrimų organizacijos (CERN). Jos taryba nutarė suteikti teisę mūsų šaliai tapti asocijuota šios organizacijos nare, praneša Prezidentūra.
ŽYMA
NARYSTĖ