Meniu
Prenumerata

pirmadienis, gegužės 25 d.
Verslas
TABAKAS
Elektroninės cigaretės mėtomis nebekvepės
Lietuvoje populiarėjant elektroninėms cigaretėms, Vyriausybė ketina palaikyti Seime svarstomas iniciatyvas griežtinti jų prieinamumą, taip pat licencijuoti tokių cigarečių ir jų pildyklių gamybą bei prekybą.
IQ Tema
Viešas reikalas: ar mums turėtų rūpėti su kuo miega politikai?
Politikas neturi darbo laiko. Niekur nenurodyta, kada jis – privatus asmuo. Visgi ar atverti savo namų duris visuomenei, sprendžia jis pats.
Aktualijos
Prokuratūra pradėjo tyrimą dėl M. Majausko apšmeižimo, I. Makaraitytė jį lygina su K. Pūku
Prokuratūra pirmadienį pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo Seimo nario Mykolo Majausko apšmeižimo, kai jis buvo viešai apkaltintas nederamu seksualiniu elgesiu.
Aktualijos
Premjeras užstojo M. Majauską: tai jo ir jo žmonos reikalas
Premjeras Saulius Skvernelis sako nederamu seksualiniu elgesiu apkaltinto parlamentaro Mykolo Majausko istoriją kol kas matantis kaip jo šeimos reikalą.
Aktualijos
Persigalvojo net A.Širinskienė: siūloma įteisinti medikamentų su kanapėmis naudojimą
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) atstovai siūlo leisti šalyje naudoti medikamentus, kurių sudėtyje yra kanapių. Iniciatyvą įteisinti preparatus su kanapėmis sunkių ligonių gydymui praėjusią savaitę paskelbė konservatoriai Mykolas Majauskas ir Irena Degutienė, pasiūlę ministrui papildyti medicinoje leidžiamų narkotinių ir psichotropinių medžiagų sąrašą.
Aktualijos
Konservatoriai siūlo įteisinti medicininę marichuaną
Sunkiai sergantiems onkologiniams ligoniams reikia suteikti visas galimas gydymo priemones, įskaitant ir medicininę marichuaną. Penktadienį pradėti diskusiją šia tema pasiūlė keletas Seimo narių.
Aktualijos
Seimo narių iniciatyva – dėl mažesnio PVM šilumai
40 parlamentarų norėtų, kad 9 proc. pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatinis tarifas šilumai galiotų neribotą laiką. Seimo Biudžeto ir finansų komiteto narys Mykolas Majauskas BNS pranešė surinkęs parlamentarų iš beveik visų frakcijų parašus, kad tokia PVM lengvata galiotų ne iki metų pabaigos, kaip siūlo Vyriausybė, bet ir vėliau.
Aktualijos
Seime atmestas siūlymas pertvarkyti Savižudybių ir smurto prevencijos komisiją
Dviejų balsų persvara ketvirtadienį Seimas atmetė „valstiečių“ inicijuotą Savižudybių ir smurto prevencijos komisijos pertvarką. Šis Seimo balsavimas salėje buvo sutiktas plojimais.
Aktualijos
G. Landsbergiui pakako vieno rinkimų turo
Didžiausiai opozicinei partijai – Tėvynės sąjungai–Lietuvos krikščionims demokratams (TS – LKD) – ir toliau vadovaus 35 metų Seimo narys Gabrielius Landsbergis.
Aktualijos
Jaunojo pirmininko išbandymas
Šiandien ir rytoj vyksiančiuose Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmalaikiuose pirmininko rinkimuose Gabrielius Landsbergis (35 metų) pasitikrins, ar tebeturi daugumos partijos narių pasitikėjimo mandatą.
ŽYMA
MYKOLAS MAJAUSKAS