Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, gruodžio 9 d.

Aktualijos
VALSTYBĖS BIUDŽETAS
M. Majauskas: 2022 metų biudžetas – atlyginimų ir pensijų biudžetas 
Sportas
LTOK
Seimui siūloma atsisakyti loterijų paramos Olimpiniam komitetui
Aktualijos
BIUDŽETAS 2021
Seimas biudžetą kancialiarijai pasididino papildomais 1,6 mln. eurų
Seimas padidino parlamento kanceliarijos 2021 metų biudžetą – papildomai skyrė 1,584 mln. eurų. Vyriausybė tokiam liberalo Ričardo Juškos pasiūlymui nebuvo pritarusi. 
Verslas
MEDIJA
Seimo komitetas: PVM lengvata elektroninei žiniasklaidai – nuo sausio
Lengvatinis 5 proc. pridėtinės vertės mokestis (PVM) elektroninei žiniasklaidai – laikraščiams, žurnalams ir kitiems periodiniams leidiniams – turėtų būti taikomas nuo 2021 metų sausio, nusprendė Seimo Biudžeto ir finansų komitetas.    
Verslas
KARANTINAS
Seimas: savarankiškai dirbantieji išmokas gaus mėnesį po karantino
257 eurų valstybės išmoką gaunantieji savarankiškai dirbantys žmonės, kurių veikla dėl karantino sustabdyta ar apribota, dabar ją gaus trumpiau nei buvo numatyta anksčiau. Be to, išmokos gavėjų ratas taip pat nebebus plečiamas, į jį įtraukiant daugiau ūkininkų.
Aktualijos
COVID-19
M. Majauskas: koronaviruso vakcinai įsigyti 2021 metų biudžete lėšų nenumatyta
COVID-19 vakcinai įsigyti 2021 metų biudžete lėšų nenumatyta, sako Seimo  Biudžeto ir finansų komiteto (BFK) pirmininkas Mykolas Majauskas. 
Aktualijos
INVESTICIJŲ SKATINIMAS
Seimo komitetas laikinųjų ministrų prašo netvirtinti DNR plano projektų
Seimo Biudžeto ir finansų komitetas prašo laikinosios Vyriausybės ministrų netvirtinti Ateities ekonomikos DNR plano projektų bei nepasirašyti sutarčių dėl jų finansavimo, BNS pranešė komiteto vadovas Mykolas Majauskas.
Verslas
SIUNTINIAI
Siųstis iš Kinijos taps brangiau: naikinama PVM lengvata
Nuo 2021 metų liepos nebeliks pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatos smulkioms siuntoms iš Kinijos ir ktų trečiųjų šalių.
Verslas
TABAKAS
Elektroninės cigaretės mėtomis nebekvepės
Lietuvoje populiarėjant elektroninėms cigaretėms, Vyriausybė ketina palaikyti Seime svarstomas iniciatyvas griežtinti jų prieinamumą, taip pat licencijuoti tokių cigarečių ir jų pildyklių gamybą bei prekybą.
IQ Tema
Viešas reikalas: ar mums turėtų rūpėti su kuo miega politikai?
Politikas neturi darbo laiko. Niekur nenurodyta, kada jis – privatus asmuo. Visgi ar atverti savo namų duris visuomenei, sprendžia jis pats.
Aktualijos
Prokuratūra pradėjo tyrimą dėl M. Majausko apšmeižimo, I. Makaraitytė jį lygina su K. Pūku
Prokuratūra pirmadienį pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo Seimo nario Mykolo Majausko apšmeižimo, kai jis buvo viešai apkaltintas nederamu seksualiniu elgesiu.
Aktualijos
Premjeras užstojo M. Majauską: tai jo ir jo žmonos reikalas
Premjeras Saulius Skvernelis sako nederamu seksualiniu elgesiu apkaltinto parlamentaro Mykolo Majausko istoriją kol kas matantis kaip jo šeimos reikalą.
Aktualijos
Persigalvojo net A.Širinskienė: siūloma įteisinti medikamentų su kanapėmis naudojimą
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) atstovai siūlo leisti šalyje naudoti medikamentus, kurių sudėtyje yra kanapių. Iniciatyvą įteisinti preparatus su kanapėmis sunkių ligonių gydymui praėjusią savaitę paskelbė konservatoriai Mykolas Majauskas ir Irena Degutienė, pasiūlę ministrui papildyti medicinoje leidžiamų narkotinių ir psichotropinių medžiagų sąrašą.
Aktualijos
Konservatoriai siūlo įteisinti medicininę marichuaną
Sunkiai sergantiems onkologiniams ligoniams reikia suteikti visas galimas gydymo priemones, įskaitant ir medicininę marichuaną. Penktadienį pradėti diskusiją šia tema pasiūlė keletas Seimo narių.
Aktualijos
Seimo narių iniciatyva – dėl mažesnio PVM šilumai
40 parlamentarų norėtų, kad 9 proc. pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatinis tarifas šilumai galiotų neribotą laiką. Seimo Biudžeto ir finansų komiteto narys Mykolas Majauskas BNS pranešė surinkęs parlamentarų iš beveik visų frakcijų parašus, kad tokia PVM lengvata galiotų ne iki metų pabaigos, kaip siūlo Vyriausybė, bet ir vėliau.
ŽYMA
MYKOLAS MAJAUSKAS