Meniu
Prenumerata

antradienis, birželio 15 d.

Komentarai
Partijų saulėlydis
Lietuvos partinė sistema patiria konvulsijas. Tokio nusivylimo ir nepasitikėjimo visomis partijomis tikriausiai nėra buvę nuo pat nepriklausomybės atkūrimo.
Aktualijos
Prie Seimo vyksta tūkstantinis mitingas „Mes kaltinam!“
Šeši tūkstančiai žmonių ketvirtadienio popietę dalyvavo mitinge prie Seimo, reikšdami nepasitenkinimą balsavimu dėl Mindaugo Basčio ir valdančiųjų „valstiečių“ veikla.
Aktualijos
Mindaugas Bastys nusprendė trauktis iš Seimo
Mindaugas Bastys trečiadienį paskelbė atsisakantis Seimo nario mandato.
Aktualijos
Po balsavimo dėl mandato panaikinimo – M. Basčio pergalė
Seimui neužteko balsų panaikinti šiurkščiu Konstitucijos pažeidimu ir priesaikos sulaužymu apkaltinto Seimo nario Mindaugo Basčio mandatą.
Aktualijos
Mindaugas Bastys traukiasi iš socialdemokratų maištininkų gretų
Nors Mindaugas Bastys buvo tarp socialdemokratų, kurie prieš partijos valią pasirašė bendradarbiavimo sutartį  su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, antradienį jis pranešė, jog persigalvojo.
Aktualijos
Planuose – nauji politikų įtakos energetikos projektams tyrimai
Rudens sesijos pradžioje Seimui turbūt teks inicijuoti išsamų parlamentinį tyrimą apie politikų ryšius bei įtakas energetikos projektams. Visuomenė, anot Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko Vytauto Bako, supranta, kad tyrimas dėl Mindaugo Basčio veiklos – tik ledkalnio viršūnė.
Aktualijos
Seimo komisija: M. Bastys sulaužė priesaiką, todėl jam gali būti inicijuota apkalta
Teikimas socialdemokratų partijos atstovui Mindaugui Basčiui pradėti apkaltos procesą – pagrįstas. Taip trečiadienį nusprendė apkaltos komisija.
Komentarai
Socialdemokratai: feniksas ar chimera?
Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) naujuoju pirmininku išsirinko Gintautą Palucką. Toks rezultatas atspindi didesnės dalies socialdemokratų norą iš esmės pakeisti partiją.
Aktualijos
R. Karbauskis: „valstiečiai“ balsuotų už M. Basčio mandato panaikinimą
Didžiausia parlamentinė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) vieningai balsuos, kad Socialdemokratų partijos frakcijos narys Mindaugas Bastys per apkaltą prarastų mandatą, sako LVŽS vadovas ir parlamentinės frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis.
Aktualijos
Naujasis LSDP pirmininkas ragina M. Bastį atsisakyti mandato
Seimui patvirtinus, kad socialdemokratas Mindaugas Bastys veikė prieš Lietuvos interesus, parlamentaras turėtų nebedaryti žalos sau ir partijai bei atsisakyti mandato pats, sako išrinktasis Lietuvos socialdemokratų partijos vadovas Gintautas Paluckas.
Aktualijos
Seimas patvirtino: M. Bastys veikė prieš Lietuvos interesus
Socialdemokratų frakcijos atstovas Mindaugas Bastys veikė prieš Lietuvos interesus, jo ryšiai su Rusijai dirbančiais asmenimis kelia grėsmę šalies saugumui, tokias Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) išvadas patvirtino Seimas.
Aktualijos
Irena Šiaulienė išrinkta Seimo pirmininko pavaduotoja
Seimo senbuvė Irena Šiaulienė ketvirtadienį išrinkta Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio pavaduotoja.
Aktualijos
Valdantieji inicijuoja apkaltą M.Basčiui, opozicija mato klastą
Valdantieji „valstiečiai“ ir socialdemokratai inicijuoja apkaltą Seimo nariui Mindaugui Basčiui.
Aktualijos
Premjeras palaiko apkaltą K.Pūkui, abejoja dėl M. Basčio
Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis pirmadienį pareiškė palaikantis apkaltos inicijavimą „tvarkiečių“ frakcijos Seime atstovui Kęstučiui Pūkui, sulaukusiam kaltinimų dėl seksualinio priekabiavimo. Vis dėlto, jis abejoja ar turimos informacijos kiekis yra pakankamas norint inicijuoti apkaltą socialdemokratui Mindaugui Basčiui, kuris įtariamas ryšiais su Rusijai artimais asmenimis.
Aktualijos
M. Bastys nebebus vicepirmininku, bet liks Seime
Neskaidriais ryšiais su nusikalstamo pasaulio ir Rusijos energetikos kompanijų atstovais įtariamas Seimo vicepirmininkas socialdemokratas Mindaugas Bastys BNS sako priėmęs sprendimą trauktis iš Seimo vadovybės, tačiau parlamentaro mandato atsisakyti neketina.
ŽYMA
MINDAUGAS BASTYS