Meniu
Prenumerata

penktadienis, gegužės 14 d.

Aktualijos
SPECIALIAI IŠ BRIUSELIO
ES skiepų pasų projektas juda, bet ar tai išgelbės vasaros atostogas?
Ketvirtadienį Europos Parlamentas (EP) balsuos, kad Europos Komisijos pasiūlyti skaitmeniniai žalieji pažymėjimai būtų svarstomi skubos tvarka. Vis dėlto tai nereiškia, kad liaudiškai kalbant ES skiepų pasai / žalieji pasai / sertifikatai jau netrukus įsigalios. Taip pat toli gražu negarantuoja, kad jie išgelbės europiečių vasaros atostogas.
Aktualijos
Vokietija Vasario 16-osios aktą Lietuvai paskolins penkeriems metams
Berlyno diplomatiniame archyve rastą Vasario 16-osios Nepriklausomybės aktą Vokietija Lietuvai ketina perduoti penkeriems metams, BNS patvirtino diplomatiniai šaltiniai.
Aktualijos
„Už nuopelnus Lietuvai“ – L.Mažyliui, A.Tapinui, G.Grušui
Prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį įteiks valstybės ordinus ir medalius. Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos išvakarėse apdovanojimai bus įteikti daugiau kaip 40 Lietuvos ir užsienio piliečių.
Aktualijos
Profesoriui L.Mažyliui bus siūloma suteikti VDU garbės daktaro vardą
Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) profesoriui Liudui Mažyliui, Berlyno archyve radusiam Vasario 16-osios Lietuvos nepriklausomybės aktą, bus siūloma suteikti VDU garbės daktaro vardą.
Aktualijos
Vasario 16-osios aktas bus eksponuojamas Lietuvoje
Lietuvos ir Vokietijos užsienio reikalų ministrai sutarė, kad Berlyno archyve rastas Lietuvos nepriklausomybės aktas bus eksponuojamas Lietuvoje, o ateityje bus svarstomos galimybės perduoti dokumentą.
ŽYMA
LIUDAS MAŽYLIS