Meniu
Prenumerata
antradienis, balandžio 7 d.
Verslas
Kauno mokslo ir verslo ryšys: darbas prasideda nuo pokalbio
Mokslą ir verslą jungiantys tiltai Kaune jau statomi – netrūksta nei sėkmės pavyzdžių, nei nuolatinių iššūkių. Visgi visų suinteresuotų pusių sutelktinių pastangų dar pasigendama.
Verslas
Ar Kaunas taps miestu, kuris traukia?
Įvaizdį iš miesto, kuriame „irgi galima gyventi“, į „studentišką“ pakeitęs Kaunas rodo pavyzdį kitiems didiesiems Lietuvos miestams. Tačiau tai nereiškia, kad visos gerosios praktikos jau įgyvendintos.
IT ir transportas
Ar Lietuvai dar reikia branduolinės energetikos specialistų?
Ypač jautri branduolinės energetikos saugos tema nepraranda aktualumo. Viešojoje erdvėje tvyro įtampa dėl kaimyninėje Baltarusijoje išdygsiančios AE – kyla daug klausimų, bet aiškių atsakymų į juos nėra.
Aktualijos
KTU taryba pareiškė paramą plagijavimu kaltinamam rektoriui
Darbą baigusi Kauno technologijos universiteto (KTU) taryba pareiškė, kad universiteto rektoriui Petrui Baršauskui dėl kaltinimų plagijavimu atsistatydinti nereikia. Šios tarybos įgaliojimai jau baigėsi – paskutinė jų diena buvo sekmadienis, kada ir patvirtintas P.Baršauską palaikantis pareiškimas.
IT ir transportas
KTU konkursinių balų vidurkis dvigubai viršijo ŠMM iškeltą kartelę
Pasibaigus LAMA BPO pagrindiniam ir papildomam priėmimui paaiškėjo, kad Kauno technologijos universitete (KTU) žymiai išaugo visų priimtųjų – tiek į valstybės finansuojamas, tiek į nefinansuojamas vietas – konkursiniai balai.
Aktualijos
R. Kuodis neatidirbo KTU gautos algos
Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotojas Raimondas Kuodis Kauno technologijos universitete (KTU) buvo įdarbintas netinkamai, teigia akademinės etikos ir procedūrų kontrolierius.
ŽYMA
KTU