Meniu
Prenumerata
ketvirtadienis, balandžio 9 d.
Aktualijos
Karo magnatai
Pasaulinė prekyba ginklais klesti ir krypsta į pirkėjams palankią pusę.
Aktualijos
Amžinieji karo belaisviai
Tai, kas iš tikrųjų vyksta karo zonoje, smarkiai skiriasi nuo to, kas matoma viešojoje erdvėje ir kaip tai interpretuojama, kaip teigia amerikietė rašytoja, žurnalistė Helen Benedict. IQ apžvalgininkei Kotrynai Tamkutei ji pasakojo apie vyrų ir moterų patirtis kare, veteranų integracijos problemas bei būtinybę pakeisti sistemą.
Aktualijos
Lietuvos Specialiųjų operacijų pajėgų kariai gali kovoti prieš Islamo valstybę
Kovai su džihadistų grupuote Islamo valstybe Lietuva gali siųsti daugiau bei įvairesnės kvalifikacijos karių. Krašto apsaugos ministro teigimu, tai greičiausiai būtų Specialiųjų operacijų pajėgų (SOP) kariai.
Aktualijos
Indokinija kibirkščiuoja: Kambodža ultimatumu davė Laosui šešias dienas
Balandį įvykusį ir besitęsiantį incidentą Kambodža ketina spręsti griežtai – penktadienį jos vyriausybė paskelbė ultimatumą kaimyniniam Laosui dėl sieną kirtusių ir pasienio rajoną užėmusių šios šalies karių. Pnom Penis davė šešias dienas juos atitraukti.
Aktualijos
JAV kariuomenė atidarė naują būstinę Lenkijoje
Lenkijoje buvo atidaryta nauja JAV kariuomenės būstinė, iš kurios bus vadovaujama kariams, vykdantiems NATO ir Pentagono misijas visame rytiniame Aljanso sparne, siekiant atgrasyti Rusiją, ketvirtadienį pranešė JAV pajėgų Europoje atstovai.
Aktualijos
Didinamas karių profesionalų skaičius
Krašto apsaugos ministerija kitąmet numato toliau didinti karių profesionalų skaičių ir sukomplektuoti du batalionus šalies vakaruose.
ŽYMA
KARIAI