Meniu
Prenumerata

sekmadienis, gruodžio 5 d.

Aktualijos
VIZITAS
Į Lietuvą atvyksta J. Stoltenbergas ir U. von der Leyen
Į Lietuva atvyksta NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas ir Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen.
Pasaulis
ES AUTONOMIJA
J. Stoltenbergas: ES naudinga stiprinti gynybos pajėgumus, bet nereikėtų dubliuoti Aljanso
NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas patikino neprieštaraująs idėjai dėl glaudesnės Europos Sąjungos integracijos gynybos srityje, tačiau įspėjo, jog europinės struktūros neturi dubliuoti Šiaurės Atlanto aljanso funkcijų.
Aktualijos
NATO ATEITIS
Ant permainų slenksčio: pertvarkos NATO atsilieps ir Lietuvoje esančioms pajėgoms
NATO bando versti naują puslapį tiek transatlantiniuose santykiuose, tiek pačioje organizacijoje ir įrodyti, kad jos smegenys nėra mirusios.  Trečiadienį–ketvirtadienį vykstančiame nuotoliniame
Pasaulis
SAUGUMAS
NATO nepaisydama ginčų sieks svarbesnio politinio vaidmens
Nepaisydama ginčų dėl strategijos, NATO turėtų siekti svarbesnio politinio vaidmens ir būti Vakarų ramstis, šią savaitę išgirs Aljanso šalių užsienio reikalų ministrai.
Pasaulis
ŠIAURĖS ATLANTO SUTARTIS
Neliko trukdžių Makedonijai tapti NATO nare
Ispanijos parlamento aukštieji rūmai antradienį ratifikavo dokumentą dėl Šiaurės Makedonijos prisijungimo prieš Šiaurės Atlanto aljanso, per socialinį tinklą „Twitter“ paskelbė
Pasaulis
GEOPOLITIKA
NATO neatsisako dialogo su Rusija
NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas šeštadienį sakė, kad Aljansas lieka įsipareigojęs dialogui su Rusija, bet sąjungininkės priešinsis bet kokiems Rusijos bandymams kištis.
Aktualijos
„Valstietis“ Mindaugas Puidokas nusiuntė laišką NATO vadovui dėl Rasos Juknevičienės pareiškimų
Valdančiųjų „valstiečių“ atstovas Seimo narys Mindaugas Puidokas pranešė kreipęsis į NATO generalinį sekretorių Jensą Stoltenbergą ir NATO Parlamentinės Asamblėjos (PA) narius dėl konservatorės Rasos Juknevičienės pareiškimų jo partijos adresu.
Aktualijos
NATO vadovas: kada nors Rusija supras, kad jai naudinga su mumis bendradarbiauti
NATO nenori sugrįžti prie Šaltojo karo laikų konfrontacijos su Rusija, penktadienį sakė aljanso generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas.
Aktualijos
NATO generalinis sekretorius Ukrainai durų neuždaro
Nors Ukrainos teritorijoje jau kelerius metus vyksta karas, NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas neatmeta galimybės, kad ateityje šalis galėtų tapti aljanso nare.
Aktualijos
NATO remia Ukrainą ir pradeda diskusiją dėl narystės veiksmų plano suteikimo
Ukrainos prezidentas Petro Porošenka pirmadienį paskelbė, kad Kijevas pradeda diskusiją su NATO dėl narystės veiksmų plano suteikimo. NATO savo ruožtu patvirtino paramą separatistinio konflikto krečiamai šaliai.
ŽYMA
JENSAS STOLTENBERGAS