Meniu
Prenumerata

šeštadienis, gegužės 15 d.

Komentarai
Lyčių lyguma
Visi tie rinkimai – kaip egzaminai, kuriems dauguma balsuotojų deramai nepasiruošia, nes vis pritrūksta poros naktų: tai „Gyvulių ūkiui“ pavartyti, tai Konstitucijos spragoms galvoje užsilopyti. Žmonės programų neskaito, nes jose tas pats per tą patį; kas laukia ateity – negalvoja, nes ateities nežino niekas, net horoskopų sudarinėtojai.
Aktualijos
G. Kildišienės ir VTEK istorija baigta – nutarta nesibylinėti
Eksparlamentarei Gretai Kildišienei Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) sprendimas tinka. Politikė pripažinta pažeidusi teisės aktus dėl to, kad nedeklaravo naudojimosi „Agrokoncerno“ automobiliu. Turėjusi galimybę apskųsti nuosprendį, ji tuo nepasinaudojo.
Komentarai
Ta nepastovi rinkėjų meilė...
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pergalė Seimo rinkimuose buvo didžiausia per pastaruosius du dešimtmečius, o pirmaisiais mėnesiais po rinkimų išliko itin aukštas visuomenės pasitikėjimas šia partija. Dar pernai gruodį apklausos rodė, kad už LVŽS norėtų balsuoti daugiau nei 30 proc. respondentų. Ir vos per pusmetį naujosios valdžios reitingai garmėjo žemyn lyg kalno viršūnėje ištirpęs sniegas, pavasarį virtęs srauniu upokšniu. Vasaros viduryje tik apie 13 proc. žmonių buvo linkę toliau remti didžiausią Seimo partiją.
Aktualijos
Ar D.Trumpo tonu kalbantį R.Karbauskį išgelbės nuosavas ruporas?
Valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos planus kurti laikraštį lemia nesusikalbėjimas su tradicine žiniasklaida, sako ekspertai.
Aktualijos
„Valstiečiai" imsis agresyvios propagandos – leis laikraštį 300 tūkst. tiražu
Valdančioji Valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LŽVS) artėjantį politinį sezoną imsis spręsti didžiausią partijos problemą – komunikacijos ydas, kurios iki šiol, anot partijos lyderio Ramūno Karbauskio, trukdė tinkamai visuomenei pristatyti Seimo ir Vyriausybės sprendimus.
Aktualijos
G. Kildišienei teks atsisveikinti su „valstiečiais“
Didžiausios Seimo partijos lyderiai tvirtina, kad buvusi parlamentarė Greta Kildišienė apsisprendė trauktis iš partijos.
Aktualijos
„Valstiečiams“ rūpesčių kelia ir savas, ir koalicijos partnerių lyderis  
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vadovybė, kelias dienas pabandžiusi nuryti koalicijos partnerių – Lietuvos socialdemokratų partijos – lyderio Gintauto Palucko pareiškimus apie abejotiną koalicijos ateitį, šiandien rinksis aptarti šią situaciją.
Aktualijos
V.Pranckietis nenori žinoti, kas finansavo G.Kildišienės knygos leidybą
Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis kratosi prašymo įvertinti praėjusią savaitę viešųjų ryšių bendrovėje vykusį susitikimą, kuriame dalyvavo ir Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis bei buvusi parlamentarė „valstietė“ Greta Kildišienė.
Aktualijos
R.Karbauskis kuria vis naujus savo apsilankymo viešųjų ryšių agentūroje paaiškinimus
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis tvirtina esąs žiniasklaidos manipuliacijų auka – iš pradžių neteisingai įvardytas kaip Gretos Kildišienės knygos rėmėjas, o dabar – ir kaip jos populiarinimui skirto susitikimo dalyvis.
Aktualijos
Kiek pelno G.Kildišienei uždirbs knyga „Atvirai“? (grafikas)
Dar nepasiekusi knygynų lentynų autobiografija „Atvirai“, kurią parašė buvusi Seimo narė ir artima Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininko Ramūno Karbauskio bendražygė Greta Kildišienė, sulaukė didelio žiniasklaidos dėmesio ir, tikėtina, taps bestseleriu.
Aktualijos
Buvusi parlamentarė G.Kildišienė supainiojo interesus
Buvusi Seimo narė Greta Kildišienė pažeidė teisės aktus nedeklaruodama, kad naudojosi „Agrokoncerno“ automobiliu, nusprendė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).
ŽYMA
GRETA KILDIŠIENĖ