Meniu
Prenumerata

penktadienis, spalio 22 d.

Verslas
COVID-19 RIBOJIMAI
 „Lidl“ nuo penktadienio pirkėjus įsileis tik su galimybių pasu
Aktualijos
KARANTINO RIBOJIMAI
R. Karbauskis: galimybių pasas kenkia ekonomikai
Opozicinės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis teigia, kad reikia atšaukti galimybių paso galiojimą, nes jis kenkia ekonomikai.
Verslas
COVID-19
A. Armonaitė: ekonominės veiklos įvedus naują karantiną negali būti apribotos
Vyriausybei ruošiantis svarstyti naujo karantino įvedimą šalyje, ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė sako, kad ekonominės veiklos negali būti apribotos.
Verslas
KARANTINO RIBOJIMAI
Verslas su nerimu pasitinka įsigaliojančius reikalavimus dėl galimybių paso
Pirmadienį Lietuvoje įsigaliojant naujiems ribojimams neturintiems galimybių paso žmonėms, restoranų atstovas tikisi, kad darbas vyks sklandžiai, grožio salonai baiminasi, jog neteks dalies klientų, tuo metu prekybininkai nerimauja, jog parduotuvėse susidarys eilės, kils konfliktų.
Aktualijos
KARANTINO RIBOJIMAI
Galimybių paso nereikės tarpmiestiniame transporte, lengvės sąlygos studentams
Vyriausybė trečiadienį nusprendė atsisakyti galimybių paso reikalavimo tarpmiestinio susisiekimo viešajame transporte, studentus į paskaitas kol kas leisti ir su profilaktiniais COVID-19 testais.
Aktualijos
VAKCINACIJA
Prezidentas: mosavimas galimybių pasu kaip paskata skiepytis nebeveikia
Mosavimas galimybių pasu kaip paskata skiepytis – nebeveikia, sako prezidentas Gitanas Nausėda, ragindamas pasitelkti gerąją savivaldybių patirtį, kai su žmonėmis bendraujama asmeniškai.
Aktualijos
ŠVIETIMAS
Universitetai suka galvas, kaip patikrinti studentų galimybių pasus
Šalies universitetai palaiko galimybių paso naudojimą ugdymo procese, tačiau jiems klausimų kelia kontrolės priemonės, sako Lietuvos universitetų rektorių konferencijos prezidentas Eugenijus Valatka.
Aktualijos
COVID-19
Galimybių paso turėtojų skaičius artėja prie milijono
Galimybių pasą elektroniniu būdu jau išsiėmė apie 850 tūkst. žmonių iš 1,4 mln. galinčių tai padaryti, sako ekonomikos ir inovacijų viceministras. Vincas Jurgutis sako, kad žmonėms žadama palengvinti dokumento gavimą – Registrų centro įmonės atstovai kitą savaitę važiuos į savivaldybes, kur nėra jos padalinių, be to, dokumentą galima bus pasiimti „Sodros“ padaliniuose, galbūt ir vaistinėse. 
Verslas
GALIMYBIŲ PASAS
Su galimybių pasu dirbantys restoranai pasipiktinimų sulaukia tik internete
Tik su galimybių pasu priimti lankytojus savanoriškai apsisprendę kavinių ir restoranų vadovai sako, kad pasipiktinimų dėl to sulaukia tik socialiniuose tinkluose, o veikla vyksta įprastai. Anot verslininkų, lankytojų srautai nesumažėjo, žmonės ir toliau noriai lankosi maitinimo įstaigose. 
Verslas
COVID-19
Verslas gali pradėti veiklą su galimybių pasu, be jo prie staliuko – tik dviese
Verslas nuo pirmadienio gali pradėti veiklą įleidžiant lankytojus tik su galimybių pasu, be jo galios griežtesni apribojimai.
Verslas
KARANTINAS
Viešbučių ir restoranų atstovai: geriau ribojimai, o ne galimybių pasas
Vyriausybei leidus maitinimo, apgyvendinimo, pramogų verslui pačiam spręsti, ar jau nuo kitos savaitės aptarnauti tik klientus su galimybių pasu, dalis verslo atstovų pasisako už tam tikrus veiklos apribojimus viduje, o ne galimybių pasą. 
Aktualijos
KARANTINAS
Vyriausybė nusprendė: nuo rugsėjo 13 d. nepasiskiepiję galės lankytis tik nedidelėse parduotuvėse
Vyriausybė nuo rugsėjo 13-osios įveda naujų ribojimų nuo koronaviruso (COVID-19) nepasiskiepijusiems žmonėms: jie galės apsipirkti tik nedidelės parduotuvėse ir vaistinėse, trumpėja jiems leidžiamų paslaugų sąrašas.
Aktualijos
KARANTINAS
Vyriausybė žada įvesti ribojimus nepasiskiepijusiems: atviros liks nedidelės parduotuvės
Vyriausybė trečiadienį žada apsispręsti dėl ribojimų nuo koronaviruso (COVID-19) nepasiskiepijusiems žmonėms: jiems liktų atviros tik nedidelės parduotuvės ir vaistinės, smarkiai sutrumpėtų galimų paslaugų sąrašas.
Aktualijos
COVID-19
V. Čmilytė-Nielsen: dėl griežtesnių draudimų asmenims be imuniteto dar reikėtų diskutuoti
Seimo pirmininkė, Liberalų sąjūdžio lyderė Viktorija Čmilytė-Nielsen teigia, kad dar reikėtų diskutuoti, kokie draudimai turėtų galioti imuniteto koronavirusui neturintiems asmenims.
Aktualijos
COVID-19
Galimybių pasas nuo šiol galios 60 dienų
Galimybių paso galiojimo laikas ilginimas iki dviejų mėnesių – tai reiškia, kad jo QR kodą reikės atnaujinti kas 60 dienų, teigia Registrų centras. 
ŽYMA
GALIMYBIŲ PASAS