Meniu
Prenumerata
antradienis, balandžio 7 d.
Aktualijos
Įžvalgos
Prezidento patarėjas sako, kad Lietuvos regionai gyvena kaip Rumunija
Europai siūlant mažinti Lietuvai skiriamas sanglaudos lėšas, prezidento Gitano Nausėdos patarėjas Simonas Krėpša akcentuoja, kad regionų atskirčiai mažinti reikia Europos Sąjungos (ES) lėšų.
Komentarai
Zuikių lenktynės
Kaune yra rengiamos velykinės „Zuikių lenktynės“, kurių dalyviams keliamas vienintelis reikalavimas – atvykti su zuikio ausimis, uodega ar kita šio žvėrelio atributika. Šis renginys – tai studentų dovana miestui. Jame renkamos aukos vaikų namų globotiniams, o dalyviai ir žiūrovai gali mėgautis šventiniu koncertu. Lenktynių trasos distancija – tik apie 900 metrų – įveikiama daugeliui, tačiau toks renginys neįvyktų, jei į jį užsiregistruotų 100 proc. zuikiautojų. Kodėl?
Verslas
Eurų sodinimas
Žemės ūkis yra viena labiausiai remiamų sričių – europiečių ūkininkai gali pasinaudoti 118 kaimo plėtros dalinio finansavimo projektų. Tačiau žmonės labai skirtingi: vieni ima, nors galėtų to nedaryti, kiti toliaregiškai žvelgia į ateitį, treti tiesiog mėgina sudurti galus.
Aktualijos
Žemės ūkio ministras: Gedimino kalno tvarkymui galėtumėme prašyti paramos iš ES
Liūtys pridarė nuostolių ne tik žemdirbiams, tačiau ir Gedimino kalnui, todėl lėšų jo atstatymui galima tikėtis iš Europos Sąjungos (ES), mano žemės ūkio ministras Bronius Markauskas.
Aktualijos
Lietuva pernai nepanaudojo 650 mln. eurų Europos Sąjungos paramos
2016 metais Lietuva leido Europos Sąjungos (ES) paramai praplaukti pro šalį – nepaliesti liko 650 mln. eurų. Visa tai lėmė perteklinį valdžios sektoriaus biudžetą, tačiau tik pagilino lėšų įsisavinimo problemą.
Aktualijos
Pradedamos konsultacijos dėl viešųjų pirkimų pokyčių
Viešųjų pirkimų tarnyba pradėjo konsultuoti rinkos dalyvius, kuriems aktuali nuo liepos 1 d. besikeičianti viešųjų pirkimų tvarka. Sulaukusi kritikos dėl mokymų vėlavimo, tarnybos vadovė sako, kad anksčiau konsultacijų negalėjo rengti, nes nebuvo priimtos Viešųjų pirkimų įstatymo pataisos.
ŽYMA
ES PARAMA