Meniu
Prenumerata

penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Aktualijos
Prezidentūra siūlys griežtinti atsakomybę neteisėtai praturtėjus
Teisėsaugos atliekamiems ikiteisminiams tyrimams dėl neteisėto praturtėjimo turi būti taikomi griežtesni reikalavimai, sakė prezidentės patarėja teisės klausimais Rasa Svetikaitė po šalies vadovės Dalios Grybauskaitės susitikimo su teisėsaugos institucijų vadovais.
IT ir transportas
Kodėl mokslinę veiklą vykdančios įmonės neskuba naudotis lengvatomis?
Ūkio ministerija kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) ir Valstybine mokesčių inspekcija (VMI) skatins įmones deklaruoti mokslinę veiklą ir taip pasinaudoti mokestinėmis lengvatomis.
Verslas
Sprendimų paieškos: kaip padidinti investicijas į mokslinius tyrimus?
Ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius su naująja Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) vadove Edita Janušiene aptars galimybę mažinti administracinę naštą verslui.
Verslas
Nauja VMI vadove tapo buvusi Lietuvos banko vyriausioji auditorė
Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) artimiausius ketverius metus vadovaus Edita Janušienė, iki šiol Lietuvos banke dirbusi vyriausiąja auditore. Pareigas ji pradės eiti liepos 28 dieną, pranešė ministerija.
Aktualijos
VMI vadove tapusi E.Janušienė sako sieksianti pasitikėjimo
Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) vadovės pareigas eis Edita Janušienė. Ji teigia, kad vienas pirmųjų ir svarbiausių jos darbų bus atkurti ir didinti pasitikėjimą VMI.
ŽYMA
EDITA JANUŠIENĖ